• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-386-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نخستین همایش ملی یافته‌های نوین در حوزه یاددهی و یادگیری در هرمزگان

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از برگزاری نخستین همایش ملی یافته‌های نوین در حوزه یاددهی و یادگیری در بندر سیریک هرمزگان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، کلثوم نامی در این خصوص اظهار کرد: امروزه یاددهی و یادگیری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مؤسسات آموزشی محسوب می‌شود.

دبیر علمی همایش ملی یافته‌های نوین در حوزه یاددهی و یادگیری با بیان اینکه تحولات ایجادشده در طول تاریخ بشری، این فرایند را نیز دچار تغییراتی کرده است، افزود: در عصر کنونی به کمک فناوری‌های نوین می‌توان یادگیری را غنا بخشید و امکان آموزش جذاب و کارآمد را با استفاده از شیوه‌های نوین یاددهی و یادگیری برای عده بیشتری از افراد جامعه میسر ساخت.

وی ادامه داد: امروزه متخصصان و کارشناسان آموزشی به دنبال کاوش برای یافته‌های نوین در این حوزه هستند که این شعبه برای دسترسی محققان، آموزشگران، معلمان و دانشجویان علوم تربیتی به جدیدترین یافته‌ها در حوزه یاددهی و یادگیری بر آن شده است تا اولین همایش ملی یافته‌های نوین در حوزه یاددهی و یادگیری را برگزار کند.

دبیر علمی همایش تصریح کرد: اولین همایش ملی یافته‌های نوین در حوزه یاددهی و یادگیری را در شهرستان سیریک استان هرمزگان 19 مهر سال جاری برگزار خواهد شد.

به گفته وی این همایش از سوی اعضای انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شعبه هرمزگان برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: