• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-486-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جذب حداکثری دانش آموزان در فعالیت‌های فرهنگی اولویت سازمان سما است

رئیس مراکز آموزشی سما هرمزگان جذب حداکثری دانش آموزان در فعالیت‌های فرهنگی را اولویت سازمان سما دانست.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، احسان محمدی نژاد در حاشیه آیین نخستین همایش طنز ادبی مدارس سما استان، جذب حداکثری دانشجویان و دانش آموزان در فعالیت‌های فرهنگی را یکی از مهمترین اهداف مراکز آموزشی سما دانست و گفت: اگر بستر مناسبی برای مشارکت دانشجویان و دانش‌آموزان فراهم شود، فعالیت‌های ابتکاری، خلاقانه، جذب حداکثری و فضایی پر از شور و نشاط نیز ایجاد می‌شود.

محمدی نژاد افزود: برای ارتقای مشارکت دانشجویان و دانش آموزان در فعالیت‌های فرهنگی، برگزاری جشنواره فرهنگی نقش مهم و اساسی دارد؛ باید تلاش کنیم دانشجویان و دانش آموزان به سمت فعالیت‌های هنری و فرهنگی گرایش بیشتری پیدا کنند و با حمایت از این عزیزان که دارای پتانسیل‌های بالایی در این زمینه هستند، بتوانند به درجات بالایی راه پیدا کنند.

وی بیان کرد: این همایش با حضور راشد انصاری طنزپرداز استان، قویدل، انصاری‌فرد و قریشی از استادان دانشگاه هرمزگان برگزار شد؛ تعداد 15 اثر دانش‌آموزی و یک اثر از دبیران در این همایش برگزیده شدند و با اهدای جوایزی از آنان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش ایسنا، نخستین همایش طنز ادبی مدارس سما استان هرمزگان به همت گروه آموزشی دبیرستان دخترانه سما در سالن شهید مطهری دانشکده سما بندرعباس برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: