• جمعه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-390-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خیابان‌ها و کوچه‌های میناب روشن‌تر از قبل می‌شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، گفت: با مشارکت اداره برق و شهرداری میناب و براساس اولویت‌های تعیین‌شده به‌زودی عملیات روشنایی خیابان‌ها و کوچه‌های فاقد روشنایی در این شهر آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس در میناب، ابوذرمهدی نخعی در نشست ساماندهی روشنایی خیابان‌ها و کوچه‌های این شهرستان، گفت: روشنایی و مبلمان شهری نقش بسیار مهمی در توسعه، رشد و امنیت شهرها دارد.

فرماندار ویژه میناب، تصریح کرد: روشنایی  خیابان‌ها و کوچه‌های میناب یکی از ضروریات مهم در این شهرستان است و باید هر چه سریع‌تر اقدامات لازم  در این خصوص صورت گیرد.

وی، افزود: توجه به زیباسازی شهری و ایجاد فضایی شاداب و با نشاط باید در دستور کار ادارات شهرستان میناب قرار گیرد.

معاون استاندار هرمزگان، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته خوشبختانه خدمات خوبی توسط شهرداری در سطح شهر میناب در این خصوص انجام‌شده که زمینه ارائه خدمات بیشتر هنوز به قوت خود باقی‌مانده است.

نخعی بر لزوم برنامه‌ریزی‌های منسجم در خصوص توسعه و زیباسازی شهری توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر میناب تأکید و خاطرنشان کرد: با مشارکت اداره برق و شهرداری میناب و براساس اولویت‌های تعیین‌شده به‌زودی عملیات روشنایی خیابان‌ها و کوچه هاب فاقد روشنایی در شهر میناب آغاز می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: