• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1188-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

"تاج‌گذاری" چهارسال دیگر سکاندار تنیس استان هرمزگان شد

مجمع انتخابات هیئت تنیس ارضی استان هرمزگان برگزار و "جلیل الله تاج‌گذاری" به مدت چهار سال دیگر سکاندار این رشته ورزشی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، صبح امروز با حضور دبیر فدراسیون تنیس کشور و مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان هرمزگان برگزار شد.

در ابتدای این مجمع مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان افزود: امیدوارم با انتخاب اعضای مجمع شاهد تحول مناسب و چشمگیر در رشته تنیس باشیم.

دانشور با اشاره به اینکه تنیس در سالیان اخیر هیئتی پیگیر و موفق بوده است، اضافه کرد: اعضای مجمع نباید تنها به حضور در این جلسه اکتفا کنند، اعضای مجمع قدرت اجرایی بالایی دارند و باید بر تمامی برنامه‌ها و عملکرد هیئت ووشو اشراف داشته و حتی می‌توانند در صورت تخطی رئیس هیئت، نسبت به استیضاح آن اقدام کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در پایان گفت: با وحدت و همدلی که امروز در مجمع شاهد بودم امیدوارم این موضوع در طول چهار سال آینده به‌طور حتم تداوم داشته باشد.

در ادامه رئیس هیئت تنیس استان هرمزگان با بیان اینکه سال 92 که سکان هدایت این هیئت را در دست گرفتم اثری از ساختار و سازمانی در رشته تنیس ندیدم و تنها 2 نفر تمامی امور تنیس استان هرمزگان را انجام می‌دادند، تصریح کرد: هرمزگان پس از 36 سال فعالیت تنها دو مربی فعال داشت که آن‌هم به‌واسطه علاقه شخصی در این حوزه فعالیت می‌کردند و داوری نداشتیم.

جلیل الله تاج‌گذاری با اشاره به اینکه هیئت تنیس جایگاهی نداشت و در طی این چهار سال با تلاش و همفکری تمامی اعضا بار هیئت را بر دوش کشیدیم، اضافه کرد: ترویج و شناختن ورزش تنیس در بین مردم نخستین هدفمان بود که با برگزاری همایش‌های همگانی و ورود به مدارس و دانشگاه‌ها توانستیم فعالیت مناسبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: برای نخستین بار موفق شدیم دوره‌های مربیگری و داوری آقایان و بانوان را در استان هرمزگان برگزار کنیم و پس‌ازآن کمیته مربیان و داوران را راه‌اندازی کنیم.

تاج‌گذاری با بیان اینکه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور برای نخستین بار در استان هرمزگان رقم خورد، خاطرنشان کرد: باید عقب‌ماندگی 36 ساله را  جبران می‌کردیم و امروز خوشحالم با کمک تمامی اعضای هیئت توانسته‌ایم هرمزگان که در رده انتهایی هیئت‌های استانی بود به رده سیزدهم کشور برسانیم.

وی با اشاره به اینکه هرمزگان در بین رنکینگ داران کشوری هیچ ورزشکاری نداشت، اضافه کرد: امروز چه در بخش آقایان و چه بانوان هرمزگان حرف برای گفتن دارد و اکنون ورزشکار هرمزگانی در رنکینگ هشتادم کشور است و این جهش بزرگی برای هرمزگان محسوب می‌شود.

رئیس هیئت تنیس استان هرمزگان با بیان اینکه به‌زودی شاهد راه‌اندازی رشته تنیس ساحلی در استان هرمزگان خواهیم بود، عنوان کرد: با صحبت‌های صورت گرفته تنیس ساحلی در جزیره هرمز راه‌اندازی خواهد شد و میزبانی مسابقات کشوری در اسفندماه را بر عهده خواهیم داشت تا از این ظرفیت و پتانسیل به‌خوبی بهره ببریم.

تاج‌گذاری با اشاره به اینکه می‌گویند رشته تنیس ورزش پولدارهاست درصورتی‌که این‌گونه نیست، افزود: با فعالیت‌های صورت گرفته آموزش رایگان را در دستور کارداریم و هرکسی که علاقه به این رشته ورزشی داشته باشد با هر بضاعت مالی اکنون می‌تواند در رشته تنیس فعالیت کند و نمی‌گذاریم مشکلات مالی خانواده‌ها سبب دوری علاقه‌مندان این رشته ورزشی از زمین تنیس شود.

وی در پایان چشم‌اندازهای هیئت تنیس استان هرمزگان در چهار سال آینده را در چهار محور دانست و عنوان کرد: ساماندهی تنیس ساحلی، راه‌اندازی تنیس در شهرستان‌ها، برگزاری همایش‌های علمی با حضور اساتید برجسته کشوری و راه‌اندازی پایگاه قهرمانی تنیس در استان هرمزگان مهم‌ترین برنامه‌های چهار سال آینده این رشته ورزش در هرمزگان است.

همچنین دبیر فدراسیون تنیس کشور با بیان اینکه تاج‌گذاری مسئولیت سنگینی را قبول کرد و امیدوارم همچون چهار سال گذشته بتواند به‌خوبی در مدیریت این رشته ورزشی موفق ظاهر شود، تصریح کرد: تعامل آموزش‌وپرورش با اداره کل ورزش و جوانان در استان هرمزگان امری مثال‌زدنی و نمونه است.

کیمیایی افزود: انتظارمان از هیئت تنیس هرمزگان با توجه به کسب رتبه مناسب در سال گذشته، تداوم فعالیت‌ها و حرکت روبه‌جلو است.

وی ادامه داد: باید تنیس ساحلی در هرمزگان راه‌اندازی شود زیرا ظرفیت مهم ساحل در استان هرمزگان نیازمند توجه و قدری حمایت است تا شاهد باشیم هرمزگان به یکی از پایگاه‌های مهم تنیس ساحلی در کشور معرفی شود.

کیمیایی با بیان اینکه باید در رده‌های پایه از امکانات مدارس بهره ببریم، تصریح کرد: باید تنیس را به شهرستان‌ها ببریم و فعالیتش را همگانی کنیم تا بتوانیم در آینده ورزشکاران مؤثری از هرمزگان در سطح کشور داشته باشیم.

دبیر فدراسیون تنیس کشور با تقدیر از فعالیت‌های بخش بانوان در استان هرمزگان، اضافه کرد: باید از ظرفیت بخش خصوصی در ورزش تنیس استان هرمزگان بهره بیشتری ببریم.

به گزارش ایسنا، در پایان این مجمع انتخاباتی درحالی‌که مهدی رنجبری دیگر نامزد انتخاباتی در این جلسه حضور نداشت، "جلیل الله تاج‌گذاری" با کسب 16 رأی از 17 رأی اخذشده به مدت چهار سال دیگر سکاندار این رشته ورزشی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: