• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-790-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

"مینا فیلی"سرپرست اداره کل حراست منطقه آزاد قشم منصوب شد

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از عزت بخشی به کارکنان این سازمان با هدف ارائه خدمات بهتر به مردم به عنوان اولویت اصلی فعالیت اداره کل حراست این سازمان نام برد.

 به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم حکم انتصاب مینا فیلی به عنوان سرپرست اداره کل حراست این سازمان را در پایان پنجمین نشست شورای برنامه ریزی این سازمان در سال 97 که با حضور کلیه معاونین و مدیران و عضو هیئت مدیره این سازمان برگزار شد، به وی تقدیم کرد.

حمید رضا مومنی در مراسم معارفه رسمی سرپرست اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، گفت: عملکرد صحیح و دور از تنش حراست می تواند موجب آرامش کارکنان یک مجموعه برای ارائه خدمات بهتر به مردم شود.

وی با اعلام اینکه قرار نیست نام حراست موجب رعب و وحشت کارکنان یک دستگاه یا نهاد شود، افزود: در مجموعه حراست به دنبال عزت بخشی به کارکنان باشید و همانگونه که از فرزندان و خانواده خود حراست می کنید از نیروهای سازمان هم دفاع و حراست کنید تا دل کارکنان برای خدمت بهتر استوار شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه مدار بودن، کار با سلامت  و فعالیت با اقتدار به عنوان سه ویژگی بسیار مهم مدیران و کارکنان یک مجموعه نام برد و تاکید کرد: به شخصه از مدیران  سازمان انتظار دارم که این سه ویژگی را داشته باشند.

وی تصریح کرد: طی سه سال گذشته در سازمان منطقه آزاد قشم توانسته ایم با تکریم مردم و توجه به خواست آنان و تاکید بر خدمت بی منت مدیران این مجموعه به ارباب رجوع، در پیشگاه خداوند و در برابر مردم سرافراز باشیم.

مومنی ابراز امیدواری کرد با اقدامات مناسبی که از سوی سرپرست جدید اداره کل حراست این سازمان ارائه خواهد شد، بتوانیم مقتدرانه تر از گذشته به مردم این منطقه خدمت کرده  و ضمن همسویی با تمامی ادارات، سازمان ها و نهادهای شهرستانی، استانی و کشوری در مسیر تعالی سازمان با سرعتی بیش از پیش گام برداریم.

وی در پایان از خدمات سه سال گذشته علیرضا عباسی به عنوان مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم نیز تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، مینا فیلی پیش از این در سمت مدیرکل طرح و برنامه و آموزش مرکز حراست نهاد ریاست جمهوری و دبیر شورای هماهنگی حراست های تابعه این نهاد مشغول به خدمت بوده است.

مینا فیلی دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و کارشناس ارشد و دکتری مدیریت  درحال دفاع از رساله دکتری است و چهار سال تحصیلات حوزوی را نیز در کارنامه تحصیلی خود دارد.

مقالات متعددی منجمله مقاله ای با نام " بررسی و آگاهی بخشی استانداردها در حوزه امنیت اطلاعات" از سوی وی در مجلات معتبر و رسمی ارائه شده و در کنار این فعالیت های دانشگاهی، ترجمه چندین مقاله خارجی معتبر نیز از دیگر سوابق مینا فیلی است.

در ادامه تالیفات مینا فیلی می توان به تالیف و انتشار کتابی با موضوع مدیریت دانش و با نام "مفاهیم و کاربردهای نوین مدیریت دانش" نیز اشاره کرد.

در سوابق سرپرست اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم میتوان به مدیریت همزمان چندین سایت بین المللی اطلاع رسانی نیزاشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: