• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد و دارایی:

شرایط هرمزگان در بخش سرمایه‌گذاری وضعیت بدی است/قلمرو یک مدیر تنها مدیریت کارمندان نیست

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه رویکردمان باید به سمت تسهیل فضا برای رونق در سرمایه‌گذاری پیش رود، اظهار کرد: تعامل با بخش خصوصی کوچک شدن یک مدیر نیست بلکه تلاش برای رشد جایگاه مدیریتی است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اسماعیل جلیلی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان، افزود: امروز مراسم قدردانی یکی از مدیران نجیب و خوب وزارت اقتصاد و دارایی است که زحمات زیادی برای پیشبرد اهداف وزارت اقتصاد و دارایی به خرج داد.

وی با بیان اینکه "امانی زاده" فرد ناشناخته‌ای نیست و فرزند هرمزگان است، تصریح کرد: حضورش در هرمزگان به‌طور حتم مؤثر خواهد بود و می‌تواند موجب تحول بخش‌های اقتصادی هرمزگان و ادامه روند رو به رشد گذشته باشد.

جلیلی با اشاره به اینکه به‌طور حتم موفقیت یک مدیر تحت تأثیر تلاش کارمندان و مدیران میانی است، اضافه کرد: وقتی از مدیری قدردانی می‌شود از کارمندان و تمامی زحمتکشان آن عرصه باید تقدیر شود زیرا یک مدیر بدون هماهنگی و تلاش سایر کارمندان نمی‌تواند اهدافش را به سرمنزل مقصود برساند.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه شرایط در فضای فعلی کشورمان تحت تأثیر عوامل مختلفی است، اظهار کرد: دشمن در حوزه اجتماعی سعی دارد با ایجاد اختلاف‌های قومی و مذهبی، ایجاد تنش در نظام‌های صنفی و آشفتگی اجتماعی سبب بروز بحران کند.

وی ادامه داد: علاوه بر حوزه اجتماعی، دشمن حوزه اقتصادی را نشانه گرفته و سعی در ایجاد تهدیدهایی برای کاهش درآمدها، دلسردی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و شکست سیستم اقتصادی کشور دارد که در این شرایط نیاز است با مدیریت فضای اقتصادی به‌وسیله توانمندی حوزه مدیریتی و تقویت نظام اجتماعی این اهداف دشمن را ناکارآمد کنیم.

جلیلی با اشاره به اینکه امروز در کشورمان، تلاش تمامی مدیران اقتصادی بر این اصل است که همگرایی ایجاد شود که حاصل آن آرامش در حوزه اقتصادی باشد، اضافه کرد: مسئولیت امانی زاده در حوزه اقتصادی سنگین است زیرا هرمزگان شرایط بدی در بخش سرمایه‌گذاری دارد و در این بخش نیاز به ارزیابی دقیق و صحیح مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان داریم.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه رویکردمان باید به سمت تسهیل فضا برای رونق در سرمایه‌گذاری پیش رود، اظهار کرد: تعامل با بخش خصوصی کوچک شدن یک مدیر نیست بلکه تلاش برای رشد جایگاه مدیریتی است.

وی با اشاره به اینکه قلمرو یک مدیر تنها مدیریت کارمندان تحت پوشش نیست بلکه تأثیرگذاری بر عوامل محیط بیرونی سازمان است، تصریح کرد: هنر مدیریت بهره‌گیری از ظرفیت تمامی بخش‌ها برای فعال کردن ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری است.

جلیلی با بیان اینکه حکم مدیریت در چند دقیقه ابلاغ می‌شود اما بار مسئولیت مدیریت سنگین و تداوم دارد، اضافه کرد: به‌طور حتم معضل چندین ساله هرمزگان در تفکیک ساختمان آن باید برطرف تا کارمندان با راندمان بیشتر خدمت‌رسانی بهتری برای شهروندان داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: