• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر امور استان‌ها وزارت اقتصاد و دارایی:

هرمزگان نباید در محرومیت به سر ببرد/هرکس مسئولیت قبول می‌کند، ایثار به خرج داده است

مدیرکل دفتر امور استان‌ها وزارت اقتصاد و دارایی گفت: هرمزگان و سایر مناطق جنوبی کشور با دارا بودن پتانسیل‌ها و ظرفیت ویژه‌ای که دارا هستند، نباید در محرومیت به سر ببرند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اله محمد آقایی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان، افزود: زیرساخت‌های استان هرمزگان برای توسعه اقتصادی مشکل دارد و باید برای برطرف شدن آن فکر جدی و اساسی انجام داد.

وی با بیان اینکه عدم توسعه زیرساخت‌ها سبب عدم جذب سرمایه‌گذاران می‌شود، تصریح کرد: برخی ناهماهنگی‌ها و عدم تمرکز در مدیریت اقتصادی استان مانند مناطق آزاد نیز در این سمیر خلل وارد می‌کند که نیاز به هماهنگ و تعامل در این بخش دارد.

آقایی با اشاره به اینکه هرکس مسئولیت قبول می‌کند، ایثار به خرج داده و کار سخت و دشواری را تقبل کرده است، ادامه داد: هرمزگان و سایر مناطق جنوبی کشور با دارا بودن پتانسیل‌ها و ظرفیت ویژه‌ای که دارا هستند، نباید در محرومیت به سر ببرند.

مدیرکل دفتر امور استان‌ها وزارت اقتصاد و دارایی با بیان اینکه فعال‌سازی هرکدام از منابع خدادادی در مناطق جنوبی کشور سبب بهبود زندگی مردم می‌شود، اضافه کرد: نباید مدیران ذی‌ربط از کنار این مسئله به‌راحتی عبور کنند زیرا این موضوع به مدیران برمی‌گردد و باید به فکر بهبود شرایط زندگی مردم در این مناطق باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: