• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1384-5
  • خبرنگار : 02
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان:

نه خودم نه خانواده ام سو استفاده مالی نکردیم/دوسال است به مرخصی نرفتم

آئین تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان صبح امروز با حضور مدیران کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در این مراسم افزود: روال این است که مدیر در مراسم تودیع خود به ارائه گزارش عملکرد بپردازد که بنده می‌خواهم این رسم را بشکنم.

علی ابراهیمی با بیان اینکه هر کاری انجام دادم وظیفه بنده بود و از تمامی افراد حلالیت می‌طلبم، تصریح کرد: بنده تا حد توانم در این سمت به ایفای نقش پرداختم و از هر آنچه داشتم برای رسیدن به اهداف عالیه دریغ نکردم.

وی با اشاره به اینکه در دو سال گذشته حتی یک روز هم به مرخصی نرفتم و حتی تعطیلات نوروز را در بندرعباس و در محل کار گذراندم، اضافه کرد: به دنبال حفظ و ارتقا شأن و جایگاه وزارت اقتصاد و دارایی بودم و خود را نماینده وزیر و کارمندان می‌دانم.

ابراهیمی با بیان اینکه در جلسات شخص ابراهیمی مطرح نبود بلکه هر کاری انجام دادم در راستای وظایف بنده بود، عنوان کرد: در این مدت خودم، خانواده‌ام و آشنایانم هیچ سوءاستفاده مالی انجام نداده و از روز اول با عقد اخوت شروع به فعالیت کرده و بر این عهدی که بستم، پایبند بودم.

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با اشاره به اینکه اگر در این مدت قصوری از بنده سرزده عذرخواهی می‌کنم، اضافه کرد: بنده با امانی زاده رفاقت دیرینه‌ای دارم و از همان زمان که مسئله جدایی ساختمان‌ها در سال‌های گذشته پیش آمد، بازهم با رفاقت با یکدیگر به کار خود ادامه دادیم.

وی با بیان اینکه هرساله مازاد درآمدهای تکلیفی استان افزایش‌یافته و این موضوع بدون هماهنگی و برنامه‌ریزی محقق نمی‌شود، تصریح کرد: امیدوارم امانی زاده بتواند در این راه با موفقیت و تعامل مناسب امورات را به‌پیش ببرد.

همچنین در ادامه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در این مراسم با بیان اینکه از اعتماد وزیر اقتصاد و دارایی استان هرمزگان تشکر می‌کنم، افزود: امیدوارم بتوانم در تحقق اهداف وزارت نیز موفق باشم و بتوانم مثمثمر واقع شوم.

محمدعلی امانی زاده با اشاره به اینکه هدف و برنامه بنده حمایت از بخش خصوصی و رونق و توسعه تولد است، تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی و توسعه گردشگری از دیگر برنامه‌هایی است که به‌طور حتم با کمک همکارانم انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در رأس تمامی امور است و هر برنامه‌ای براساس آن عملیاتی خواهیم کرد.

مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در پایان گفت: حمایت و جذب سرمایه‌گذار در مناطق کمتر توسعه‌یافته از دیگر برنامه‌هایی است که عملیاتی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از خدمات "علی ابراهیمی" تقدیر و "محمدعلی امانی زاده" به‌عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان معرفی شد.

از نکات قابل‌توجه در این مراسم فضای کوچک و گرمای بیش‌ازحد سالن بود که سبب شد بسیاری از افراد ایستاده در این مراسم حاضرشده و حتی انتقاد معاون استاندار هرمزگان را به همراه داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: