• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2385-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم بندرعباس در مجلس:

از حق خود می‌گذرم تا وحدت در هرمزگان حفظ شود/باید تعادل در انتصابات حفظ شود

نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه خدمت به مردم، پاکدستی، ولایت‌پذیری و توانمندی مهم‌ترین شاخصه مدیران خدمتگزار است، عنوان کرد: باید تعادل در انتصابات حفظ شود، مطالبه مردم استفاده از نیروهای بومی در کرسی‌های مدیریتی است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حسین هاشمی تختی در مراسم ضیافت الهی در بندرعباس، افزود: هرمزگان نمونه بارزی از همدل و وحدت در کشور است که به‌خوبی شیعه و سنی و بومی و غیربومی در کنار هم زندگی و کار می‌کنند.

وی با بیان اینکه همواره حامی دولت بوده و هستم، تصریح کرد: دولت باید در راه منافع مردم گام بردارد و جایی که باید بین دولت و منافع مردم یکی را برگزینم به‌طور حتم منافع مردم را انتخاب و برای رسیدن به آن تلاش خواهم کرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به اینکه تمامی نمایندگان هرمزگان در مجلس برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند، اضافه کرد: از حق خود می‌گذرم تا وحدت و همدلی در هرمزگان حفظ شود.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم، پاکدستی، ولایت‌پذیری و توانمندی مهم‌ترین شاخصه مدیران خدمتگزار است، عنوان کرد: باید تعادل در انتصابات حفظ شود، مطالبه مردم استفاده از نیروهای بومی در کرسی‌های مدیریتی است.

هاشمی تختی در پایان با تأکید بر اینکه اجازه حاشیه‌سازی به حاشیه‌سازان نمی‌دهم، خاطرنشان کرد: تمامی نمایندگان با وجود سلایق و افکار متفاوت بر سر منافع استان همدل و واحد هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: