• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-987-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استقبال 51 هزار و 161 نفر تماشاگران سینما بندرعباس در دوماه نخست سالجاری

کارشناس امور سینمایی فرهنگ و ارشاد هرمزگان به ارائه آمار تعداد تماشاگران فیلم‌های بر روی پرده سینما شهر بندرعباس در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سالجاری پرداخت.

غلامرضا اولی بندری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود : در دو ماه ابتدایی سالجاری 51 هزار و 161 نفر به دیدن فیلم‌های اکران شده دو سینما سطح شهر بندرعباس رفتند.

وی در خصوص میزان استقبال در دو سینما شهر بندرعباس، تصریح کرد: در فروردین‌ماه 13 هزار و 230 نفر از فیلم‌های اکران شده در سینما ستاره جنوب و 17 هزار و 753 نفر از فیلم‌های اکران شده سینما ستاره شهر دیدن کردند.

کارشناس امور سینمایی فرهنگ و ارشاد هرمزگان در خصوص آمار اردیبهشت‌ماه نیز خاطرنشان کرد: در این ماه 13 هزار و 192 نفر از فیلم‌های اکران شده در سینما ستاره جنوب و 7 هزار و 986 نفر از فیلم‌های اکران شده سینما ستاره شهر دیدن کردند.

اولی بندری در خصوص فیلم‌های اکران شده در سال 97 در شهر بندرعباس عنوان کرد: فیلم‌های لونه زنبور، فیلشاه، مصادره، لاتاری، به‌وقت شام، تگزاس، من عصبانی نیستم، چهارراه استانبول و خجالت نکش در دو ماه نخست سالجاری بر روی پرده اکران در بندرعباس رفتند.

وی در پایان پرفروش ترین فیلم‌ها در بندرعباس طی دو ماه ابتدایی سالجاری به وقت شام، مصادره و لاتاری دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: