• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1784-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

قول مساعد رئیس مجلس در خصوص تداوم اعتبارات صندوق توسعه ملی؛

مدیرعامل آبفار هرمزگان: تکمیل پروژه‌های آب‌رسانی با اعتبارات محدود استانی امکان‌پذیر نیست

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تکمیل مجتمع‌های بزرگ آب‌رسانی روستایی نیازمند تداوم اعتبارات صندوق توسعه ملی است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، عبدالحمیدحمزه پور به همراه تعدادی از مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی کشور جهت بیان مسائل و مشکلات حوزه تأمین آب روستاها با لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در قم دیدار کردند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان در این جلسه ضمن بیان آخرین وضعیت برخورداری و آب‌رسانی به روستاهای استان و همچنین خشک‌سالی بی‌سابقه موجود در استان اظهار کرد: باتوجه به هزینه‌های بالای پروژه‌های آب‌رسانی که جهت تأمین آب پایدار روستاها بایستی از فاصله‌های طولانی نسبت به تأمین و انتقال آب اقدام کرد، هزینه‌های پروژه‌های آب‌رسانی سیار بالاست و با اعتبارات محدود استان، اجرای این پروژه‌ها سال‌ها طول می‌کشد.

حمزه پور ادامه داد: تأمین این اعتبارات از ردیف ملی و صندوق توسعه ملی کارگشا و باعث تسریع در تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه رئیس مجلس شورای اسلامی قول مساعد داد که پیگیری لازم در این خصوص را انجام خواهد داد، کما اینکه طی دو سه سال اخیر از این محل اعتبارات خوبی به این امر اختصاص یافته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: