• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1788-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پیام کویر اردکان:

نتیجه را واگذار نکردیم بلکه داور نتیجه را از ما گرفت

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پیام کویر اردکان گفت: با شرایطی که تیم‌ها با بی‌پولی و کمبود امکانات پا به میدان می‌گذارند، انتظار نداریم داوران به این راحتی حقمان را پایمال کرده و با سوت‌های خود نتیجه بازی را تغییر دهند.

سید علی ابوالحسنی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، پس از شکست برابر شهرداری بندرعباس، افزود: شک نکنید در این دیدار نتیجه را واگذار نکردیم بلکه داور نتیجه را از ما گرفت.

وی بابیان اینکه هیچ زمان در خصوص عملکرد داوران صحبت نکرده و نمی‌کنم، تصریح کرد: اما در این دیدار به‌وضوح شاهد ناداوری و نا عدالتی بودیم و مجبورم از عملکرد داوران انتقاد کنم.

ابوالحسنی با اشاره به اینکه داوری که پشت به تماشاگران حریف قرار داشت به دلیل فضای ایجادشده توسط هواداران سوت‌های اشتباه زیادی به ضرر ما زد، اضافه کرد: در این دیدار قضاوت داوران به‌راحتی زیر سؤال رفت و باید مسئولان سازمان لیگ در نخستین اقدام فکری به حال چیدمان و نحوه قضاوت داوران کند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پیام کویر اردکان ادامه داد: با شرایطی که تیم‌ها با بی‌پولی و کمبود امکانات پا به میدان می‌گذارند، انتظار نداریم داوران به این راحتی حقمان را پایمال کرده و با سوت‌های خود نتیجه بازی را تغییر دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سوت‌ها و تصمیمات اشتباه داوری را تمامی تماشاگران شاهد بودند و این پیروزی را به کادرفنی و بازیکنان تیم شهرداری بندرعباس تبریک می‌گویم اما این پیروزی ارزش و شیرینی ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: