• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-4985-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماينده مردم شرق هرمزگان در مجلس:

امام خميني (ره) نه تنها در ايران بلكه در دنيا انقلاب كرد

نماينده مردم شرق استان در مجلس شوراي اسلامي گفت: امام خميني (ره) انساني بسيار منظم، دقيق و ساده بود.
به گزارش ايسنا، منطقه خليج فارس از رودان، حجت الاسلام سيد مصطفي ذوالقدر در جمع مردم بخش بيكاه شهرستان رودان افزود: رهبر انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره)انساني بسيار ساده زيست بود و بدور از تجملات و بدور از اسراف كردن زندگي مي كرد.
وي با اشاره به اينكه مدتي را در كشور عراق در جوار حضرت امام خميني (ره) زندگي مي كردم خاطر نشان كرد: امام خميني (ره) با همه ي افراد رفتار مناسب و مشابهي داشت و بين افراد مختلف تفاوتي قايل نمي شد و همچنين بسيار صبور بود.
نماينده مردم رودان، ميناب، جاسك، سيريك و بشاگرد در مجلس شوراي اسلامي گفت: امام خميني (ره) نه تنها در ايران بلكه در دنيا انقلاب كرد و با انقلاب امام در شوروي كمنيست از بين رفت.
حجت الاسلام ذوالقدر افزود: امام خميني (ره) شخصيت و عظمت بسيار والايي داشت و توانست انقلاب اسلامي ايران را به سراسر دنيا منتقل كند.
وي تصريح كرد: مردم ما و شهدا طي سال هاي مختلف به خوبي از اين نظام و انقلاب حمايت كردند.
نماينده مردم شرق استان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به روز قدس نيز گفت: بر همه ي ما واجب است كه در راهپيمايي روز قدس شركت كنيم و به جهانيان نشان دهيم كه ما مسلمانان همواره از فلسطين و قدس شريف حمايت مي كنيم.
به گزارش ایسنا، اين مراسم با حضور فرماندار و معاونين فرماندار شهرستان رودان و جمع كثيري از مردم بخش بیكاه در محل حسينيه امام خميني (ره) اين بخش برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: