• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-6485-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

سردار ترابی:حضور حماسی مردم در روز قدس پاسخی محکم به توطئه های استکبار جهانی بود

 فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: روز جهانی قدس نمایش صلابت و پایداری مردم در پاسخ به توطئه های دشمنان فرو ریختن دیوارهای سست استکبار است.

سردار رضا ترابی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: حضور حماسی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس پاسخی محکم به توطئه های استکبار جهانی بود.

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی این روز مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی، آل سعود و دشمنان اسلام بود ، اظهار کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از به وجود آمدن فشار روانی و منطقه ای علیه رژیم صهیونیستی در زمینه کاهش تجاوز نسبت به فلسطین و صلابت و پایداری مردم در پاسخ به توطئه های دشمنان است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، راهپیمایی روز جهانی قدس را روز به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام و پیروزی حق بر کفر دانست و عنوان کرد: هر ساله پرچم اسلام به دست توانای جوانان رشید ملت ایران بر قله اقتدار به نمایش گذاشته می‌شود تا هر روز ستونی از ستون‌های سست استکبار فرو ریزد.

وی با بیان اینکه سال هاست مردم فلسطین در حال مبارزه با رژیم صهیونیستی اسرائیل هستند افزود: اسرائیل همچون غده سرطانی است که نیات ظالمانه و پلید خود را توط آل سعود و آل خلیفه در منطقه دنبال می کند و با ایجاد ناامنی در منطقه به دنبال بستر امنی برای حیات خود و ادامه جنایات ضد بشری خود می باشد.

سردار ترابی ضمن تقدیر از اعلام همبستگی مردم ایران اسلامی با ملت مظلوم فلسطین و اظهار انزجار از اقدامات رژیم صهیونیستی،از تمامی آحاد مردم انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه هرمزگان که در راهپیمایی روز جهانی قدس با حضورشان بار دیگر همبستگی مسلمانان تمامی جهان را به رخ همگان کشیدند، تشکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: