• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-6585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

فرماندار بندرعباس:روز قدس روز اسلام و اتحاد مسلمانان جهان است

 فرماندار بندرعباس گفت: روز قدس روز اسلام و اتحاد مسلمانان جهان است که به دشمنان و استکبار جهانی نشان دهند نمی‌‌‌توانند به اهداف خود در کشورهای اسلامی دست پیدا کنند.

احمد پویافر ظهر امروز در جمع راهپیمایان بندرعباسی، در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: عنوان روز قدس تنها یک نام‌گذاری نبود بلکه یک جریان‌سازی فرهنگی سیاسی و ترسیم یک راهبرد سرنوشت‌ساز در روند مقاومت اسلامی مردم مظلوم و بیدفاع فلسطین برای جهان اسلام بود.

فرماندار بندرعباس ادامه داد: قدس متعلق به یک کشور نیست بلکه تمام مسلمانان جهان را در بر می‌گیرد و همه مسلمانان جهان برای آزادی قدس شریف تلاش خواهند کرد.

پویافر تصریح کرد: ملت مسلمان ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بارها حمایت خویش را از ملت مظلوم فلسطین و آزادسازی قدس شریف اعلام کردند و امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نیز با تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس توجه مسلمانان جهان را به پشتیبانی مستمر از مسلمانان فلسطین و آزاد‌سازی اراضی اشغالی معطوف کرد.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها برای تحقق هدف‌های خود در فلسطین به تمام اشکال تروریسم و حیله‌گری روی آورده‌اند، اضافه کرد: مواضع تسلیم‌ طلبانه کشورهای اسلامی و کوتاهی آنان در قبال زیاده‌خواهی اسرائیل موجب ظلم و جنایت بیشتر آن رژیم در کشتار مردم بیگناه فلسطین شد که در این هنگام امام راحل (ره) این وضع را به صلاح مسلمانان فلسطین نمیدانست.

پویافر خاطرنشان کرد: دشمن تاکنون بسیار تبلیغ و هزینه‌ کرده تا حضور مردم ما را در چنین صحنه‌هایی کمرنگ کند اما خوشبختانه در اعمال برنامه‌های شوم و شیطانی خود همواره ناکام مانده است.

وی با بیان اینکه ملت ایران به رهبری مقام معظم رهبری به عنوان الگو در جهان به شمار می روند، گفت: ملت‌های مسلمان دنیا به پیروی از ملت ایران هر سال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس را عزیز و با ملت فلسطین همدردی می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: