• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-7085-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

انزجار مردم هرمزگان از صهیونیسم در آب های خلیج‌فارس طنین‌انداز شد

 مردم جای جای استان هرمزگان پیش از موعد اعلام شده برای راهپیمایی روز قدس، روز بيداری اسلامی برای دفاع از فلسطين به خيابانها آمده اند و مشت های گره كرده خود را به اميد آزادی قدس شريف محكم بالا گرفتند و فرياد مرك بر اسراييل سر می دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، امروز شیعه و سنی با زبان روزه در گرمای بیش از  35 درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از ۵۰ درصد در شهر ها و جزایر استان بار دیگر آمده اند تا ندای وحدت و همدلی را برای آزادی قدس شریف سر دهند.

مشت های گره شده مردم خونگرم جای جای هرمزگان كه با زبان روزه بار دیگر ندای اسلام و حمایت از مسلمانان سر دادند، نشان از عشق و ارادت آنها به قدس به عنوان اولين قبله مسلمانان دارد.

شرکت کنندگان دراین راهپیمایی بار دیگر جنایت اخیر اسراییل را محکوم کرده و از سازمان های حقوق بشر وملت های آزاده جهان خواستند این جنایت را محکوم کنند و همچنین همبستگی خود را نسبت به ملت در بند فلسطین را اعلام کردند.

امروز فريادهای مردم خطه خليج‌فارس از شرقی‌ترین تا غربی‌ترین و حتی در جزایر ایرانی خلیج‌فارس، با شعارهایی مانند«آمريكا، اسراييل این آخرین پیام است، سپاه اسلاميان آماده قيام است، مرگ بر آمریکا، قدس آزاد باید گردد، و غیره» انزجار خود از صهیونیسم و استکبار جهانی نشان دادند.

حضور خانواد های شهدا، جانبازان و ایثارگران ،افراد مسن، کودکان وزنان که با زبان روزه آمده بودند تا حمایت خود را از مردم غزه ابراز کنند بسیار مشهود بود.

مردم روزه دار شیعه واهل سنت بندرعباس نیز درحالی که درگرمای سوزان وطاقت فرسا این مسیر را طی می کردند شعار مرگ بر آمریکا ومرگ براسراییل و مسلمانان به پاخیزید که فلسطین پاره تن جهان اسلام در محاصره است تا محل برگزاری نماز جمعه ادامه دادند.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه اين منطقه از ايران اسلامی روز قدس را روز اسلام می‌دانند و امروز مردم عاشق فلسطين و مردمش در قشم و لارك آمده‌اند تا با آتش زدن پرچم منهوس رژيم غاصب اسراييل فریاد عدالت‌خواهی سر دهند.

امروز مردم ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، سیری، لاوان و لارک با شوری وصف‌ناشدنی آمدند تا بگويند ما همپای مردم مسلمان فلسطين اجازه نخواهیم داد کفار به حریم اسلام تجاوز کنند.

به گزارش ایسنا، پایان مسیرهای امروز راهپیمایی بندرعباس مرکز استان هرمزگان با قرائت قطعنامه سراسری به نماز جمعه در مسجد جامع این شهرختم شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: