• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-7185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

رویه های کاری طرح ساماندهی محله چاهستانی های بندرعباس تقویت شود

رویه های کاری طرح ساماندهی محله چاهستانی های بندرعباس تقویت شود/با نوسازی بافت های فرسوده رفاه مردم ساکن در این محلات افزایش می یابد

استاندار هرمزگان خواستار تقویت رویه های کاری و تسریع در اجرای طرح ساماندهی و نوسازی محله چاهستانی های بندرعباس شد و گفت: اگر این محله به شکل مناسب و به سرعت ساماندهی شود الگویی برای دیگر محلات در راستای نوسازی بافت های فرسوده خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی در نشست بررسی وضعیت اجرای طرح ساماندهی محله چاهستانی های بندرعباس با بیان اینکه با بازگشایی معابر در محله چاهستانی ها امکان ارائه خدمات در این محله فراهم می شود، عنوان کرد: دستگاه های خدمات رسان از جمله آب و برق به موازات بازگشایی معابر، اقداماتی همچون ایجاد شبکه فاضلاب و روشنایی مناسب در معابر محله چاهستانی ها را انجام دهند.

وی ادامه داد: همچنین کار ساخت و ساز در راستای نوسازی و بهسازی بافت فرسوده در این محله نیز آغاز و با سرعت بیشتری اجرایی شود.

استاندار هرمزگان خواستار تقویت رویه های کاری و تسریع در اجرای طرح ساماندهی و نوسازی محله چاهستانی های بندرعباس شد و افزود: اگر این محله به شکل مناسب و به سرعت ساماندهی شود الگویی برای دیگر محلات در راستای نوسازی بافت های فرسوده خواهد بود.

همتی تصریح کرد: مشارکت اجتماعی مردم به بهبود روند توسعه کار ساماندهی محله چاهستانی ها کمک خواهد کرد و باید زمینه این مشارکت فراهم شود.

وی گفت: بهسازی و نوسازی محلات دارای بافت فرسوده موجب افزایش رفاه و آسایش مردم ساکن در این محلات خواهد شد و نیاز است به شکلی کار کنیم که این طرح پیشرفت مطلوبی داشته باشد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری بندرعباس هماهنگی خوبی برای اجرای طرح ساماندهی محله چاهستانی ها دارند، اظهار داشت: نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده از سیاست های مورد تاکید رئیس جمهوری است و باید این سیاست مهم را به طور دقیق اجرایی کنیم.

همتی خاطرنشان کرد: طبق نقشه تفصیلی تهیه شده، دستگاه های مسئول روند اجرای کار ایجاد اماکن خدمات عمومی از جمله مدرسه، سالن ورزشی، درمانگاه و فرهنگسرا در محله چاهستانی های بندرعباس را به موازات دیگر اقدامات آغاز کنند تا این محله نمونه ای مناسب در بهسازی بافت های فرسوده باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: