• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1987-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همایش کله‌گنجشکی‌ها در بندرعباس برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری همایش کله‌گنجشکی‌ها در بندرعباس خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: وقتی کودک در فضای مذهبی شاد قرار دارد، ناخودآگاه هیجانات مثبت همچون نشاط و شادابی در وی تقویت می‌شود و آنجاست که می‌توان به تدریج او را با فلسفه روزه گرفتن و نماز خواندن آشنا کرد.

وی با بیان اینکه می‌توانیم کودکان را با تمرین به روزه گرفتن با مفهوم صبر آشنا کنیم، تصریح کرد: هر چه توانایی کودک در تحمل گرسنگی و تشنگی با برگزاری برنامه‌های مفرح کودکانه بیشتر شود، پس از مدتی اراده‌اش تقویت‌شده و برای روزه گرفتن اشتیاق پیدا می‌کند.

جهانبخش ابراز کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به همین منظور همایش کله‌گنجشکی‌ها را برای کودکان برگزار کرد.

وی اضافه کرد: این همایش هم‌زمان با برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن کریم با همکاری شهرداری ناحیه 2 منطقه 2 بندرعباس در مسجد امام زین‌العابدین (ع) واقع در محله نایببند جنوبی بندرعباس برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: در این مراسم که همراه با برگزاری برنامه‌های مفرح کودکانه و سفره افطاری بود، به کودکان حاضر اسباب‌بازی، کتاب و تقویم کودکان اهدا شد تا خاطره خوبی از روز گرفتن در ذهن آن‌ها تداعی شود و به روزه گرفتن تشویق شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: