• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-7985-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

حادثه ۱۲ تیر نه یک حادثه استانی و کشوری بلکه بین‌المللی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: حادثه ۱۲ تیر نشانگر مظلومیت ملت ایران و حرکت ضد بشری آمریکا بود که باید به گوش همه جهانیان برسد و این حادثه نه یک حادثه استانی و کشوری بلکه بین‌المللی است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بهروز اکرمی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان، عنوان کرد: حمله موشکی به هواپیمای مسافربری کشورمان در آب‌های خلیج‌فارس توسط ناوگان متجاوز آمریکا در 12 تیر سال 1369 یک حرکت ضد بشری بود که هیچ‌گاه از حافظه مردم پاک نخواهد شد.

وی ادامه داد: حادثه ۱۲ تیر نشانگر مظلومیت ملت ایران و حرکت ضد بشری آمریکا بود که باید به گوش همه جهانیان برسد و این حادثه نه یک حادثه استانی و کشوری بلکه بین‌المللی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های بزرگداشت شهدای واقعه ۱۲ تیر، نقش نهادهای مدنی و خانواده‌های شهدا باید پررنگ دیده شود، افزود: خانواده شهدا و نهادهای مدنی و حقوق بشری می‌توانند در برگزاری هرچه بهتر بزرگداشت مقام شامخ شهدای ۱۲ تیر نقش مؤثری داشته باشند البته آن‌ها در برگزاری این مراسم حمایت و همکاری اعضای این شورا را خواهند داشت.

اکرمی زنده نگه داشتن یاد شهدای ۱۲ تیر را از اصول مهم دانست و بیان کرد: اساساً همه ملت‌های دنیا اجازه نمی‌دهند ارزش‌های آن‌ها کمرنگ شوند و یا از بین بروند و این روز را که ریشه در ارزش‌های ما و مبارزه با تروریسم دارد باید همچون هویت  خود حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: باید ۱۲ تیرها را زنده نگه داریم تا ارزش‌های ملت خود را به نسل امروز و آینده و همچنین به دنیا معرفی کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تأکید کرد: مردم ما همیشه از سوی استکبار جهانی مورد ظلم قرار گرفته و همواره مظلوم واقع شده‌اند و باید ندای مظلومیت را به گوشش جهانیان برسانیم.

اکرمی استفاده از ابزار اطلاع‌رسانی را یکی از راه‌های رساندن ندای مظلومیت ملت ایران به گوش جهانیان دانست و گفت: باید با استفاده از ابزارهای این‌چنینی جنایت آمریکا در ۱۲ تیرماه را به گوش همگان برسانیم و اذهان عمومی بین‌المللی را در این خصوص آگاه سازیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: