• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-8185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خواستار شد:

پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در بوستان های ساحلی و سینماهای هرمزگان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: به منظور پخش  مسابقات جام جهانی فوتبال  در بوستان هاي ساحلی و سینماهاي استان اقدامات لازم انجام گیرد تا فضایی با نشاط و مفرح برای جوانان ایجاد شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان هرمزگان با بیان اینکه با خلاقیت می توان برنامه های کاربردی و مناسبی برای اوقات فراغت جوانان در استان تدوين کرد، اظهار کرد: برای هر برنامه ای به ویژه در خصوص اوقات فراغت جوانان نباید منتظر ایجاد ظرفیت های جدید ماند و زمان را از دست داد بلکه با بهره گیری از امکانات موجود می توان زمینه فعالیت جوانان در عرصه های مختلف را فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه های استان می توانند در تابستان فراخوانی مبنی بر آشنایی دانشجویان با رشته مربوطه خود در بازار کار اعلام کنند و زمینه را برای آشنایی هرچه بیشتر دانشجو با رشته خود را فراهم سازند و برای نمونه دانشجویان صنعتی به صنایع استان معرفی و زمینه فعالیت یک ماه آنها برای آشنایی بیشتر در حوزه خود فراهم شود.

اکرمی اضافه کرد: این مدل برنامه را تمامی دانشگاه های استان مي توانند برای دانشجویان خود داشته باشند و این امر می تواند علاوه بر غني سازي اوقات فراغت جوانان موجب شناخته بیشتر آنها با رشته مربوطه خود شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: باید جوانان و نوجوان را با مقوله کار برای افزایش عزت نفس در آنها آشنا و به همین منظور می توان زمینه طرح استاد شاگردی را فراهم کرد زیرا این کار تغییر فرهنگ کار برای نسل آینده را به دنبال خواهد داشت و افراد تنها به پشت میز نشینی و کار اداری فکر نمی کنند.

وی با اشاره به بر نزدیک بودن مسابقات جام جهانی فوتبال، تصریح کرد: به منظور پخش بازی های این مسابقات در بوستان هاي ساحلی و سینماهاي استان اقدامات لازم انجام گیرد تا فضایی با نشاط و مفرح برای جوانان ایجاد شود.

اکرمی به برگزاری طرح گفتگوي ملی جوانان در استان اشاره و بیان کرد: برگزاری این گونه برنامه ها برای جوانان موجب رشد و تقویت اعتماد به نفس در آنها می شود و فرصتی برای بیان مشکلات به آنها خواهد بود و بهتر است این جلسات با حضور کارشناسان و مدیرانی که مورد نیاز جامعه هدف هستند، تشکیل شود.

وی با بیان اینکه در سال های گذشته اقدامات خوبی در حوزه اوقات فراغت جوانان صورت گرفته است، اظهار کرد: اقدامات خوبی در این خصوص گرفته اما باید این اقدامات هر ساله در حال رشد باشد و توسعه یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: