• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-588-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گفت و گو ایسنا با مسئولان استان هرمزگان:

از پیش بینی نتیجه برابر پرتغال تا قهرمان جام جهانی+فیلم

این روزها تب‌وتاب جام جهانی تمامی جهان را فراگرفته است و استان هرمزگان از این قاعده مستثنی نیست، به هر مکانی بروید تلویزیون یا پرده نمایشی نصب شده و مسابقات را برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته است، در همین خصوص خبرنگار ایسنا به سراغ استاندار هرمزگان، نمایندگان بندرعباس در مجلس و شهردار بندرعباس رفت تا نظراتشان را در خصوص مسابقات جام جهانی، پیش‌بینی‌شان از عملکرد تیم ملی ایران برابر پرتغال و شانس تیم‌ها برای قهرمانی در روسیه جویا شود.

استاندار هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: جام جهانی و دیدارهای تیم ملی کشورمان را نگاه می‌کنم و در دو بازی گذشته همچون شب‌های قدر، قرآن کریم را بر روی سر خود گذاشته و برای موفقیت تیم ملی کشورمان دعا می‌کنم.

فریدون همتی با بیان اینکه این روزها تمامی ملت ایران دعاگوی موفقیت تیم ملی هستند، تصریح کرد: این موضوع نشان می‌دهد که فوتبال یک پیوند ملی و محکم و وحدت‌آفرین همراه با شادی و نشاط است.

وی با اشاره به اینکه در دیدار برابر اسپانیا حق تیم ملی کشورمان شکست نبود و حداقل کسب یک امتیاز بود، اضافه کرد: بازیکنان در سطح جهانی فشار روانی را تحمل کرده اما در دیدار برابر اسپانیا توانستند نمایش خوبی از خود برجای بگذارند.

همتی ادامه داد: امیدوارم بازیکنان تیم ملی در دیدار با پرتغال بتوانند دل ملت را شاد کنند گرچه در برابر اسپانیا هیچ ایرانی فکر نمی‌کرد تیم کشورمان شکست‌خورده است.

وی با بیان اینکه در دوران نوجوانی خود فوتبالیست بوده‌ام، در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان این مسابقات عنوان کرد: هنوز زود است در خصوص قهرمان مسابقات اظهارنظر کنیم گرچه علاقه‌مند به موفقیت تیم ملی کشورمان هستم و پس‌ازآن امیدوارم تیم‌های آسیایی و کشورهای دوست با ایران به موفقیت برسند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بله مسابقات جام جهانی را تماشا کرده و عملکرد بازیکنان تیم کشورمان تا اینجا بی‌نظیر بوده است.

محمد آشوری تازیانی با بیان اینکه فکر می‌کنم می‌توانیم از پس تیم پرتغال بربیاییم، تصریح کرد: اگر موفق به این امر و راهی مرحله دوم مسابقات جام جهانی شویم دست‌ به‌ کار بزرگی زده‌ایم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان این مسابقات عنوان کرد: تاکنون تیم‌های اسپانیا، اروگوئه، برزیل و فرانسه توانسته‌اند عملکرد مناسبی از خود برجای بگذارند گرچه رقابت‌ها سخت و نفس‌گیر است.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: نه‌تنها بنده بلکه تمامی مردم ایران مسابقات جام جهانی را تماشا می‌کنند.

احمد مرادی با بیان اینکه در این روزها هرجا باشیم باید مسابقات جام جهانی را دنبال کنیم، تصریح کرد: تیم کشورمان تاکنون خوب ظاهرشده و برابر با مراکش و اسپانیا توانسته‌ایم عملکرد مناسبی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم برابر پرتغال عملکرد مناسبی از خود برجای گذاشته و به این موضوع اطمینان دارم، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌کنم با نتیجه خوب و حداقل یک بر صفر از سد پرتغال عبور کنیم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان این مسابقات عنوان کرد: این امر سخت است و تیم‌های زیادی ادعای قهرمانی دارد و رقابت‌ها تنگاتنگ است و به‌جز تیم عربستان که زنگ تفریحی برای سایر تیم‌ها بود، به‌طور حتم سایر تیم‌ها عملکرد مناسبی داشته‌اند گرچه می‌شود حدس زد اما باید کمی پیش برویم تا بتوانیم حدس درستی بزنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود : مسابقات جام جهانی فوتبال را نه‌تنها بنده بلکه هر ایرانی باید تماشا کند.

حسین هاشمی تختی نژاد با بیان اینکه برابر پرتغال حداقل می‌توانیم مساوی کسب کنیم، تصریح کرد : با عملکردی که ملی پوشان از خود برجای گذاشته‌اند، به صعود به مرحله دوم امیدوارم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان این مسابقات عنوان کرد: به‌جز ایران به تیم دیگری فکر نمی‌کنم و علاقه‌مندم که تیم کشورمان را در جمع 16 تیم برتر ببینم.

شهردار بندرعباس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود : مگر می‌شود فوتبالیست باشی، رئیس هیئت فوتبال باشی، ایرانی باشی اما دیدارهای تیم کشورمان در جام جهانی را نبینی؟!

عباس امینی زاده با بیان اینکه دوست دارم به پرتغال 10 گل بزنیم، تصریح کرد : ایران در گروه سختی قرارگرفته و تیم‌های قدرتمندی در این گروه قرار دارند اما تیم کشورمان تاکنون عملکرد درخشانی داشته و در برنامه هشت‌ساله با کی روش نتایج مناسبی کسب کرده‌ایم.

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان در خصوص پیش‌بینی‌اش از قهرمان این مسابقات عنوان کرد: علاقه‌مندم ایران فاتح جام جهانی باشد اما کار بسیار سختی است.

 

***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: