• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1188-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین کلینیک تخصصی آموزشی مربیان نخبه ورزش استان هرمزگان برگزار شد

اولین کلینیک تخصصی آموزش مربیان نخبه ورزش استان هرمزگان با حضور ناظر وزارت ورزش و جوانان، فرماندار شهرستان بندرعباس، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان، معاون ورزشی اداره کل و بیش از 70 نفر از مربیان نخبه استان و اساتید برجسته دانشگاهی در مرکز آموزشی هفت‌تیر آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در مراسم افتتاحیه این کلاس آموزشی اظهار کرد: خدا را شاکرم که با پیگیری‌های که شدT شاهد برگزاری اولین کلینیک تخصصی آموزش مربیان در استان هستیم.

غلامعلی دانشور افزود: این دوره با حضور اساتید برجسته کشور به مدت دو روز برگزار خواهد شد؛ قطعاً برگزاری این کلاس‌ها و همایش‌ها باعث خیروبرکت و توسعه و پیشرفت توان علمی مربیان استان خواهد بود.

وی بیان کرد: امیدواریم که مربیان استان به نحوه شایسته از این کلاس‌ها استفاده کنند و به‌طور مرتب در کلاس‌ها حضور داشته باشند تا بتوانند از تجربیات و علم این اساتید استفاده کنند.

در ادامه فرماندار بندرعباس عنوان کرد: امیدواریم این کلینیک آموزشی که به همت اداره کل ورزش و جوانان استان برگزارشده منشأ اثر در حوزه ورزش هرمزگان باشد و گامی در جهت بالا بردن توان علمی مربیان ورزش استان برداشته شود.

احمد پویافر اضافه کرد: امروز شاهد برگزاری کلاس‌های متفاوتی ازجمله کلاس‌های تخصصی، اخلاق، روانشناسی و ... که می‌تواند در حوزه ورزش مؤثر باشد، برای مربیان زبده استان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ورزش فقط حرکات ورزشی و اقدامات قهرمانی به‌تنهایی نیست و قطعاً همه ابعاد ورزش باید موردتوجه قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، این دوره به مدت دو روز صبح و بعدازظهر در مرکز آموزشی هفت‌تیر بندرعباس برگزاری می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: