• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5414-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

برخی رسانه‌ها فرافکنی می‌کنند/باید تمام استخدامی‌های شهرداری با نظارت شورا باشد

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با انتقاد از اینکه برخی آقازاده‌ها در زمان انتخابات در راستای اهداف شخصی و سیاسی جذب شهرداری می‌شوند، گفت: باید تمام استخدام‌ها با نظارت شورا باشد و حداقل جوانی که در هیچ باند سیاسی نیست و پارتی ندارد، بتواند استخدام شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اسماعیل بواشه در شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه برخی رسانه‌ها فرافکنی می‌کنند، افزود: این افراد منافع در شهرداری و جذب نیرو منافع دارند زیرا در جلسه قبل شورای اسلامی شهر بندرعباس صحبت من نیروهای تنظیف و پاکبانان و کارگران نبود و نیست.

وی با اشاره به اینکه همین‌جا اعلام می‌کنم که اصلاً روی صحبت من با آنان نبوده است چون من همیشه حامی این عزیزان بوده و هستم، تصریح کرد: در جلسات مختلف برای حقوق این افراد تلاش کرده‌ام، همه می‌دانیم اگر یک روز این عزیزان در شهر نباشند چه می‌شود.

بواشه ادامه داد: بحث من آقازاده‌هایی است که در زمان انتخابات در راستای اهداف شخصی و سیاسی جذب شهرداری می‌شوند، باید تمام استخدام‌ها با نظارت شورا باشد و حداقل جوانی که در هیچ باند سیاسی نیست و پارتی ندارد، بتواند استخدام شود.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به اینکه از استاندار به‌عنوان شخص اول استان می‌خواهم همتی کرده و به‌طورجدی در بحث شهرداری ورود کند تا مسائل و مشکلات شهرداری حل شود، اضافه کرد: در جلسه گذشته سؤالاتی مطرح شد که نماینده شهرداری پاسخ‌هایی داد که قانع نشدم و آن توهین به شعور من، شورا و مردم بود به همین دلیل من مدارکی آورده‌ام.

وی در تشریح این مدارک، عنوان کرد: 130 نفر نیرو دریک سال گذشته جذب شهرداری شده است، سازمان بازیافت 43 نفر، فاوا دو نفر، فرهنگی ورزشی یک نفر، بازآفرینی 3 نفر، حمل‌ونقل 15 نفر، سیما منظر شهری 11 نفر، آتش‌نشانی  3 نفر، منطقه سه 8 نفر، مرکزی 18 نفر، منطقه یک 17 نفر، منطقه دو و آرامستان جذبی نداشته‌اند .

بواشه با بیان اینکه علاوه بر این‌ها حتی نیروهای شرکتی که جذب‌شده‌اند در مناطق کار می‌کنند یعنی نیرو به‌عنوان تنظیف جذب‌شده اما کار دفتری در مناطق می‌کند یعنی تغییر وضعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: یک روز در هفته مشخص کنیم و اگر می‌خواهیم هزینه‌های هنگفت حقوق را کاهش دهیم در سازمان‌ها تک‌تک نیروها را چک کنیم، از این 120 نفر حداقل یک‌چهارم غیربومی هستند.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس بیان کرد: وقتی نماینده شهرداری در حضور ما و مردم غیر صادقانه حرف می‌زند، باید از ما و مردم عذرخواهی کند در غیر این صورت طرح سؤال از شهردار را مطرح می‌کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: