• جمعه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-4285-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

دستگاه‌های مسئول هماهنگی خوبی برای مبارزه با قاچاق در هرمزگان دارند

استاندار هرمزگان گفت: همه دستگاه‌های مسئول در استان هماهنگی خوبی برای مبارزه با قاچاق دارند و این امر موجب شده تا این اقدامات مؤثر واقع شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،فریدون همتی در نشست مشترک ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان از مناطقی است که با پدیده قاچاق مواجه است، عنوان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی و عملیاتی این استان اقدامات گسترده‌ای در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت داده‌اند و دستگاه قضایی در استان نیز با پرونده‌های مختلفی در خصوص قاچاق مواجه است.

وی ادامه داد: همه دستگاه‌های مسئول در استان هماهنگی خوبی برای مبارزه با قاچاق دارند و این امر موجب شده تا این اقدامات مؤثر واقع شود.

استاندار هرمزگان افزود: مجموعه‌های پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز با سرعت و کیفیت مناسبی کارها را در استان انجام می‌دهند اما نیاز است این مجموعه‌ها به لحاظ امکانات و تجهیزات تقویت شوند.

همتی تصریح کرد: نیاز  است از مشارکت مردم در امر مبارزه با قاچاق استفاده کنیم تا در این کار موفق و مبارزه مؤثر همراه با رضایتمندی مردم داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: