• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشکیل بیش از دو هزار پرونده برای واحد‌های متخلف صنفی هرمزگان

رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تشکیل دو هزار و ۸۲۷ فقره پرونده برای واحد‌های متخلف صنفی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، عبدالرضا پیروی منش در این خصوص افزود: از ابتدای سال تاکنون دو هزار و ۸۲۷ فقره پرونده برای واحد‌های متخلف صنفی در استان تشکیل‌شده است.

وی اضافه کرد: در این مدت درمجموع شصت هزار و ۱۰۰ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی صورت گرفته است.

رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان همچنین از کشف پنج هزار و ۲۸۷ مورد تخلف در این بازرسی‌ها خبر داد که بیشتر این تخلفات گران‌فروشی، کم‌فروشی و  درج  نکردن قیمت بوده است.

وی با بیان اینکه بیش از  یک‌صد و ۲۶ میلیارد ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته‌شده است، خاطرنشان کرد: در این مدت از طریق ستاد خبری استان یک هزار و ۳۵۰ مورد گزارش مردمی دریافت و مواردی که تخلف آن‌ها احرازشده، پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی برای صدور حکم نهایی ارسال‌شده است.

رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد‌های صنفی اعم از کم‌فروشی، گران‌فروشی، درج نکردن قیمت با شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع و یا با مراجعه به سازمان صنعت، معدن و تجارت موارد تخلف را گزارش دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: