• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-4585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

باید با منطق‌گرایی و پرهیز از رفتارهای سطحی، پیگیر مطالبات مردم باشیم

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: استیفای حقوق مردم بر دوش ما نمایندگان ملت در مجلس و در شوراها است و ما این وظیفه را باید با منطق‌گرایی و پرهیز از رفتارهای سطحی پیگیری و به نتیجه برسانیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حسین هاشمی تختی در جمع اعضای شورای اسلامی استان هرمزگان، اظهار کرد: مهم‌ترین کارکرد شوراها خلق یک انسجام منطقه‌ای برای حرکت به‌سوی توسعه و آبادانی شهرها است و ما یکی از نقاط ضعفمان در هرمزگان، ضعیف بودن بحث یک‌صدا شدن برای پیگیری مطالباتمان است که باید آن را جبران کنیم.

وی افزود: گاهی برای وحدت گروهی باید از حق فردی‌مان بگذریم تا بتوانند نقاط اشتراکمان را تقویت کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردم به‌مثابه حفظ نظام است، خاطرنشان کرد: استیفای حقوق مردم بر دوش ما نمایندگان ملت در مجلس و در شوراها است و ما این وظیفه را باید با منطق‌گرایی و پرهیز از رفتارهای سطحی پیگیری و به نتیجه برسانیم.

هاشمی تختی ادامه داد: همدلی خوب کنونی میان نمایندگان استان باوجود برخی اختلاف‌سلیقه‌ها، نتایج خوبی برای استان در برداشته است و این همدلی را با مدیریت اجرایی استان نیز داریم و شما اعضای شورای استان بدانید که این همکاری منسجم را می‌توانیم با یکدیگر و در جلسات برنامه‌ریزی‌شده و هدف‌دار، برای تحقق خواست مردم مناطق مختلف استان، برنامه‌ریزی و همفکری کنیم.

وی بیان کرد: باید ابعاد فنی و کارشناسی موضوعات منطقه‌ای را نیز جدی بگیریم و از ظرفیت پژوهشگران و نخبگان استانی برای به ثمر رساندن ابعاد فنی موضوعات نیز استفاده کنیم.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: منطق ما در دفاع از تمامیت و توسعه هرمزگان ، منطقی محکم و قابل دفاع است و برای حفظ و به ثمر رساندن مطالبات عمومی مردم استان، می‌بایست جلسات کاری خودمان را با ایده‌ها و موضوعات کارشناسی پیگیری کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: