• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان، اتکا اقتصاد کشور به نفت کاهش می‌دهد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: اگر توجهات خود را به سمت شرکت‌های دانش‌بنیان ببریم و زمینه را برای رشد آن‌ها فراهم کنیم به‌طور حتم اتکا اقتصاد کشور به نفت کاهش می‌یابد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، اسلام باوقار صبح امروز در شصت و یکمین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس، افزود: فلسفه تشکیل شورا، شورایی بودن و تصمیمات جمعی است پس باید در جلسات شورای شهر از حضور کارشناسان و صاحب‌نظران بهره ببریم.

وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری هرمزگان توانسته است ظرف سالیان اخیر به‌خوبی در زمین رشد و پرورش نخبگان تلاش کند، تصریح کرد: باید توجه بیشتری به پارک علم و فناوری استان هرمزگان صورت بگیرد زیرا نخبگان استان نیاز به توجه و نگاه بالاتری دارند.

باوقار با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره بر توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان، تأکید داشته است، اضافه کرد: اگر درگذشته این تأکید مقام معظم رهبری را به‌خوبی انجام داده بودیم امروزه شاهد نتایج درخشان‌تری از جمله اشتغال وسیع جوانان در این بخش بودیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ادامه داد: اگر توجهات خود را به سمت شرکت‌های دانش‌بنیان ببریم و زمینه را برای رشد آن‌ها فراهم کنیم به‌طور حتم اتکا اقتصاد کشور به نفت کاهش می‌یابد و آن زمان صاحبان فکر و ایده می‌توانند به رشد اقتصادی کشور و بهبود اشتغال کمک کنند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه از تجارب دکتر علی فتی به‌عنوان مشاور علمی شورای اسلامی شهر ازاین‌پس بهره خواهیم برد، گفت: باید فضای تبلیغاتی مناسبی در سطح شهر بندرعباس در اختیار پارک علم و فناوری قرار دهیم تا به‌خوبی بتوانند جوانان نخبه و با دانش را در سطح شهر معرفی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: