• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-4885-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

احیای واحدهای تولیدی راكد در بخش كشاورزی در اولویت قرار گیرد

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینكه احیای واحدهای تولیدی راكد در بخش كشاورزی باید در اولویت قرار گیرد، گفت: کمیته‌ای جهت شناسایی واحدهای كشاورزی راكد در استان هرمزگان تشكیل شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی بخش كشاورزی استان هرمزگان با اشاره به بررسی و تصویب برنامه‌های عملیاتی حوزه جهاد كشاورزی هرمزگان در این نشست، عنوان كرد: برنامه‌های تهیه‌شده در حوزه‌های زارعت، باغداری، شیلات و دام‌پروری برای سال جاری در استان باید به شكل هدفمند عملیاتی شود.

وی ادامه داد: نیاز است كنترل و نظارت لازم جهت دستیابی به اهداف ترسیم شده اشتغال، صادرات و تولید محصولات كشاورزی هرمزگان در سال جاری صورت گیرد.

استاندار هرمزگان افزود: در این راستا جلسات مرتبط باید به‌صورت هفتگی برگزار و اقدامات انجام‌شده گزارش شود.

همتی تصریح كرد: ما نیز پشتیبانی لازم را انجام خواهیم داد تا برنامه‌های بخش كشاورزی در استان به شكل مناسبی هدایت و اهداف تعیین‌شده تا پایان سال محقق شود.

وی با تأکید بر اینكه احیای واحدهای تولیدی راكد در بخش كشاورزی باید در اولویت قرار گیرد، اظهار کرد: کمیته‌ای جهت شناسایی واحدهای كشاورزی راكد در استان تشكیل و با بررسی دقیق مشخص كند كه چه واحدهای قابلیت احیا و بازگشت مجدد به چرخه تولید را دارند تا براساس نظرات این كمیته كارشناسی، اقدام لازم صورت گیرد.

استاندار هرمزگان خواستار شناسایی دقیق اراضی مستعد پرورش میگو و مناطق دارای ظرفیت پرورش ماهی در استان هرمزگان شد و بیان کرد: ادارات كل شیلات و منابع طبیعی استان به‌سرعت این كار را انجام و گزارش آن را ارائه دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: