• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3084-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتصاب سه مدیر جدید در پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس حکم انتصاب سه مدیر جدید این مجتمع عظیم نفتی را صادر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمد علی دادور، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پالاشگاه ستاره خلیج فارس در حکمی سرپرست روابط عمومی، مدیر بازرگانی و  مدیر پروژه ساخت بیمارستان 264 تخت‌خوابی شرکت نفت ستاره خلیج فارس را صادر کرد.

با صدور حکمی از سوی «محمدعلی دادور» مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، «نرگس صداقت» به سمت مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

در متن حکم این انتصاب آمد است:

"نظر به تجربیات جنابعالی در عرصه روابط عمومی، تبلیغات و گرافیک به موجب این حکم و از تاریخ صدور به سمت سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل در شرکت نفت ستاره خلیج فارس منصوب می شوید. انتظار دارد با توجه به نقش بسزای واحد مربوطه در پیشبرد اهداف عالیه شرکت ضمن ارتباط با مدیران و مسئولین، با ارزیابی دقیق به شرایط پالایشگاه ستاره خلیج فارس و به کارگیری تجربیات گذشته واحد روابط عمومی را سامان داده و استراتژی واحدی پویا را برنامه ریزی نموده و اقدام نمایید . موفقیت روز افزون و سربلندی جنابعالی و همکاران محترم را در انجام وظایف محوله از خداوند متعال آرزومندم"

همچنین مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در حکمی رسمی مدیر پروژه ساخت بیمارستان 264 تخت‌خوابی ستاره خلیج فارس واقع در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس را منصوب کرد.

در این حکم خطاب به «مهدی جعفری نسب» آمده است:

"نظر به تجربیات جنابعالی در مدیریت پروژه های مختلف به موجب این حکم و از تاریخ صدور به سمت مدیر پروژه ساخت بیمارستان 264 تختخوابی ستاره خلیج فارس واقع در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منصوب می‌شوید. انتظار دارد با ارزیابی دقیق شرایط و به کارگیری تجربیات گذشته کارهای پروژه را سامان داده و در جهت تکمیل هر چه سریعتر بیمارستان برای استفاده مردم شریف و مهربان بندرعباس اقدامات همه جانبه را به عمل آورید. لازم به ذکر است مدت زمان ساخت بیمارستان کمتر از دو سال از تاریخ تفاهمنامه بوده که به کارگیری همه ظرفیت‌های موجود برای رفع موانع تاثیرگذار الزامی می باشد. توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. "

  همچنین در حکمی «عماد زارعی» به عنوان سرپرست مدیریت بازرگانی منصوب و معرفی شده است.

در حکمی زارعی حکم آمده است:

"احتراماً به موجب این حکم جنابعالی به عنوان سرپرست مدیریت بازرگانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس منصوب و معرفی می گردید. با توجه به اهمیت حفظ و استمرار عملیات تولید و تسریع در اجرا و تکمیل پروژه فاز سوم پالایشگاه اقدامات ذیل مورد نظر انتظار و التزام می باشد.

  تدوین و پیاده سازی استراتژی مدیریت بازرگانی برپایی این آیین نامه و مقررات معاملات شرکت، بهینه سازی هزینه های تامین کالای شرکت و پروژه، تدوین نقشه راه عملکرد شرکت مبنی بر حفظ کامل استمرار عملیات، تدوین چارت سازمانی متناسب با فعالیت های شرکت برای اتصال حلقه تامین و تدارک سریع کالا و بازاریابی و فروش فرآورده‌های پالایشگاه در راستای حفظ ایمنی و امنیتی استمرار عملیات و تصریح در ساماندهی انبارهای شرکت.

ضمن آرزوی توفیق برای شما از درگاه خداوند بزرگ از همه همکاران گرامی انتظار دارد کمال مساعدت و همکاری را با جنابعالی معمول نمایند. "


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: