• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-5485-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

از سختی و تحریم هیچ هراسی نداریم/مردم از تبعیض و بی‌عدالتی نگران‌اند

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه از سختی و تحریم هیچ هراسی نداریم اما مردم از تبعیض و بی‌عدالتی نگران‌اند، تصریح کرد: اگر مشکلاتی در کشور پیش می‌آید از عدم توجه به خودی‌ها است و باید این آسیب شناسایی شود تا بیش‌ازپیش شاهد ترویجش نباشیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، احمد مرادی صبح امروز در همایش تجلیل از برترین‌های صنعت و معدن استان هرمزگان، افزود: در زمان کنونی که موضوع برجام و تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران مطرح است بدون همراهی تولیدکنندگان راهی برای مقابله نداریم.

وی با بیان اینکه از سختی و تحریم هیچ هراسی نداریم اما مردم از تبعیض و بی‌عدالتی نگران‌اند، تصریح کرد: اگر مشکلاتی در کشور پیش می‌آید از عدم توجه به خودی‌ها است و باید این آسیب شناسایی شود تا بیش‌ازپیش شاهد ترویجش نباشیم.

مرادی با اشاره به اینکه در هرمزگان با این موقعیت بی‌نظیر نگاه ملی و توسعه‌ای به آن وجود دارد که نگاه درستی است، خاطرنشان کرد: ظرفیت جمعیت استان هرمزگان باید چند برابر یک‌میلیون و هفت‌صد هزار نفر باشد اما باید همه‌چیز را دید و شرایط را سنجید سپس آن را عملیاتی کرد.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه هرمزگان خود این‌همه ظرفیت برای کشور ایجاد می‌کند اما تنها عنوان پایتخت اقتصادی کشور را یدک می‌کشد، اضافه کرد: چرا از ظرفیت نیروهای بومی و ماندگار که گرما و سرمای این استان را چشیده‌اند به‌درستی در صنایع و بنگاه‌های اقتصادی استان هرمزگان به کار گرفته نمی‌شود.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود استاندار هرمزگان به‌عنوان فردی کاردان که به‌خوبی در این مدت توانسته فعالیت‌ها را پیش ببرد و نقشه راه استان را در سمیر درستی قرار دهد این مطالبات را از طریق مقامات عالی دولت پیگیری کند.

مرادی با بیان اینکه در این برهه حساس باید به دولت کمک کرد و مجلس به‌عنوان قانون‌گذار از هیچ کمکی برای همراهی دولت دریغ نخواهد کرد، اضافه کرد: اگر می‌خواهیم به معنای واقعی شاهد بهبود وضعیت اشتغال باشیم نه آنکه تنها به ارائه آمار دل ببندیم باید مصوبات مناسبی را برای تقویت تولیدکنندگان داشته باشیم و شرایط را برای عملی کردنش فراهم کنیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان گفت: اگر قانون را به نفع مردم و برای بهبود مشکلات و رفع موانع کشور مصوب کنیم، آن زمان تأثیرگذار بوده‌ایم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: