• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-5585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیئت حمایت از صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت:

رئیس‌جمهور برای بهبود اشتغال و اقتصاد کشور از هیچ تلاشی فرو گذاری نمی‌کند

رئیس هیئت حمایت از صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مردم اجازه نمی‌دهند که دشمنان برای کشورمان نقشه بکشند و با ملت ما بازی کند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، علی‌اصغر احمدی صبح امروز در همایش تجلیل از برترین‌های صنعت و معدن استان هرمزگان، افزود: تمامی مطالب ارائه‌شده در این همایش را به‌طور حتم به وزیر صنعت، معدن و تجارت انتقال خواهم داد.

وی با بیان اینکه جمعیت ایران اسلامی امروز به 84 میلیون نفر رسیده است که نسبت به قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با افزایش 48 میلیون نفری مواجه است، اضافه کرد: علی‌رغم تمامی توطئه‌های دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد ارائه خدمات بی‌نظیری در شاخه‌های مختلف بوده‌ایم.

احمدی با اشاره به اینکه دشمنان با اصل نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل‌دارند، اضافه کرد: امروز که دشمنان شاهد ریشه زدن درخت تنومند انقلاب اسلامی هستند، به دنبال تحریک اقوام و منطقه و ایجاد نارضایتی در کشور هستند که مردم کشورمان باهوش بالای خود هیچ‌گاه تسلیم دشمنان نخواهند شد.

رئیس هیئت حمایت از صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه آمریکایی‌ها مخالف تفکر انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: آمریکا، اسرائیل و عربستان مثلثی علیه جمهوری اسلامی ایران تشکیل داده‌اند و به دنبال ضربه علیه نظام جمهوری اسلامی هستند اما آن‌ها باید بدانند و آگاه باشند که این آرزو را به گو ببرند که ملت ما تسلیم آن‌ها شوند.

احمدی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال تحریم نفت، عدم بازگشت درآمد فروش نفت به کشور و ممانعت از ورود مواد اولیه به کشور هستند، خاطرنشان کرد: مردم اجازه نمی‌دهند که دشمنان برای کشورمان نقشه بکشند و با ملت ما بازی کند.

رئیس هیئت حمایت از صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور برای نجات کشور، بهبود اشتغال و تقویت اقتصادی کشور از هیچ تلاشی فرو گذاری نمی‌کند، تصریح کرد: من تابع خط سیاسی هستم که برای اشتغال و اقتصاد کشور تلاش کند و همواره بر آن متعهد بوده و هستم.

احمدی اضافه کرد: :امروز در کشور ۸۰ هزار واحد صنعتی وجود دارد که ظرفیت بزرگی است احمدی با بیان اینکه بخش خصوصی و شرکت‌ها باید در ایجاد فرصت‌های شغلی گام بردارند.

وی با تمجید از استاندار هرمزگان، اضافه کرد: همتی استانداری توانمند و متعهد و اجرایی است که توانسته همچون گذشته در هرمزگان به‌خوبی فعالیت کرده و مدیریت خود را به نمایش بگذارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: