• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1886-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تعاون گران هرمزگان با کسب‌وکارهای استارت آپی آشنا شدند

اولین همایش آشنایی تعاونگران برتر استان با استارت‌آپ‌ها برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،  این همایش با مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف آشنایی تعاونگران برتر با استارت‌آپ‌ها برگزار شد.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در این همایش با تأکید بر آشنایی تعاونگران با کسب‌و‌کارهای نوپا گفت: با توجه به تغییر رویکردهای کسب‌وکار در دنیای کنونی لازم است تعاونی‌ها نیز در این راستا گام بردارند و بر اساس علم روز فعالیت کنند.

موسی نجفی تعاونی‌ها را ظرفیتی برای تسهیل در کسب‌وکارها دانست و گفت: این مجموعه‌ها به دلیل فعالیت طولانی در این حوزه تجربیات خوبی دارند اما باید روند گذار از سنتی به کسب‌وکارهای نوین را طی کنند تا به موفقیت‌های لازم برسند.

به گفته وی، در حال حاضر کسب‌و‌کارهای سنتی نمی‌توانند پاسخگوی نیاز مردم باشند و تعاونی‌ها باید به سمت کسب‌و‌کارهای نو بروند زیرا این کسب‌و‌کارها مزیت‌ها و سودآوری بیشتری دارند.

مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری نیز در این جلسه به کسب‌وکارهای استارت‌آپی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تعدادی از استارت آپ های موفق در پارک علم و فناوری هرمزگان مستقر هستند که در حال خدمات‌رسانی هستند.

حسین رئیسی گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان با توجه به نوع فعالیت، حمایت‌های لازم را از استارت آپ ها دارد ازاین‌رو تعاونی‌ها می‌توانند با ورود به این کسب‌وکارها حمایت‌های موردنیاز را دریافت کنند.

در این نشست همچنین تعدادی از استارت آپ های موفق پارک علم و فناوری هرمزگان به ارائه روند موفقیت و نوع فعالیت خود پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: