• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-5885-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سه واحد توليدي بزرگ هرمزگان به چرخه توليد باز مي گردند/توقف اقدامات امور مالياتي در خصوص طلافروشان

استاندار هرمزگان با اشاره به بررسي وضعيت سه واحد توليدي بزرگ استان كه چندين سال است در تعطيلي هستند، گفت: اقداماتي جهت بازگشت اين واحدها به چرخه توليد صورت خواهد گرفت تا به تدريج فعال شوند و در اين صورت نزديك به 800 شغل نيز ايجاد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی در نشست كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان هرمزگان با اشاره به دستور كار اين نشست، عنوان كرد: در اين نشست موضوعات و مشكلات هشت واحد مورد بررسي قرار گرفت.

وي ادامه داد: از اين تعداد شش واحد گردشگري بودند كه با حضور سرمايه گذاران در جلسه، مسائل آنها با بانك ها بررسي و مقرر شد تا مورد حمايت قرار گرفته و تسهيلات بانكي به آنها پرداخت شود.

استاندار هرمزگان افزود: مشكلات يك واحد توليد قير در استان و يك واحد كشاورزي نيز در اين نشست بررسي و تصميماتي براي رفع مشكلات آنها اتخاذ شد.

همتي با اشاره به بررسي وضعيت سه واحد توليدي بزرگ استان كه چندين سال است در تعطيلي هستند، تصريح كرد: اقداماتي جهت بازگشت اين واحدها به چرخه توليد صورت خواهد گرفت تا به تدريج فعال شوند و در اين صورت نزديك به 800 شغل نيز ايجاد خواهد شد.

وي اظهار کرد: كميته اي نيز جهت بازديد از واحدهاي توليدي كه از سوي بانك ها به دليل بدهي تملك شده اند در استان تشكيل خواهد شد تا واحدهاي توليدي راكد داراي قابليت بازگشت به چرخه توليد شناسايي و در كارگروه مطرح شوند و براي حمايت از آنها تصميم گيري شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به مسائل پيش آمده در خصوص ماليات طلافروشان، خاطرنشان كرد: در اين خصوص اداره كل امور مالياتي استان اقدامات خود در خصوص طلافروشان را متوقف مي كند و كميته اي با مسئوليت استانداري و حضور دستگاه هاي مرتبط و نمايندگان اتحاديه طلافروشان تشكيل مي شود تا بتوانند اقدامات را شفاف و توافق مناسبي صورت گيرد و پس از آن براساس توافق صورت گرفته اقدامات انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: