• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خط پروازي بندرعباس – جاسک راه اندازی مي شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از راه اندازی خط پروازي بندرعباس - جاسک و بالعکس در هر هفته خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر، بيان کرد: در جلسه توسعه سواحل مکران در تهران به منظور کمک به توسعه روز افزون شهرستان جاسک مقرر گردید در یک دوره آزمایشی خط پروازی از بندرعباس به جاسک و بالعکس در نظر گرفته شود.

وی اضافه کرد: ظرفیت این پروازها در ابتدای دوره 17 نفر و دو بار در هفته خواهد بود که در صورت نیاز به ظرفیت آن افزوده خواهد شد.

مدرس با ضروري خواندن این پرواز برای شهرستان جاسک، افزود: هدف از راه اندازی دوره آزمایشی خط پرواز بندرعباس - جاسک و بالعکس، کوتاه سازی مسیر و کمک به توسعه جاسک و همچنین سواحل مکران است.

وی خاطرنشان کرد: پس از دوره آزمایشی سه ماهه پروازهای آزمایشی که از شهریورماه آغاز می شود چنانچه شرایط مناسب باشد ظرفیت پروازها بیشتر خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در پایان از افزایش پروازهای خارجی پس از پایان دوره پرواز آزمایشی به بندرعباس خبر داد و گفت: پرواز خارجی جاسک - شارجه از برنامه های دیگر خطوط پروازی جاسک است که چنانچه پس از دوره آزمایشی خط پرواز بندرعباس - جاسک شرایط مناسب باشد، به پروازهای فرودگاه جاسک اضافه خواهند شد.

وی اضافه کرد: این پرواز ها با همكاري نيروي دريايي ارتش، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح (ستاد توسعه مكران) و هواپيمايي پويا انجام خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: