• دوشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-686-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ساختمان فناوری هرمزگان امسال به بهره برداری می‌رسد

برج فناوری پارک علم و فناوری هرمزگان امسال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت:برج فناوری پارک علم و فناوری هرمزگان امسال به بهره برداری می‌رسد.

علی فتی تصریح کرد: تاکنون برای بازسازی و تهیه وسایل مورد نیاز این ساختمان حدود ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با بیان اینکه همه منابع مالی برای ساخت این برج هوشمند تامین شده است، خاطرنشان کرد: برای پایان این ساختمان ۳ میلیارد ریال دیگر هزینه می‌شود.

فتی اظهار کرد: با تکمیل این ساختمان، سیستم مدیریت سبز برای نخستین بار از سوی وزارت علوم در پارک‌های فناوری بصورت پایلوت اجرا می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان اضافه کرد: این ساختمان فضایی به مساحت ۴ هزار و ۵۰۰ متر در اختیار شرکت‌های دانش بنیان و فعالیت‌های آزمایشگاهی و فناورانه پارک علم و فناوری قرار می‌دهد.

فتی بیان کرد: با راه اندازی برج فناوری، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد جامع پارک علم و فناوری هرمزگان، مواد و تجهیزات پزشکی، فناوری دریایی و مرکز نوآوری و شکوفایی در آن مستقر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ساخت ساختمان فناوری هرمزگان تابستان پارسال آغاز شد، اضافه کرد: شرکت‌های دانش بنیان شرکت‌هایی هستند که به وسیله فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا برای تجاری سازی ایده‌ها و یافته‌های علمی، زیر نظر پارک علم و فناوری هر استان راه اندازی می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: