• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-2685-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان معرفی شد

سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان در مراسمی با حضور مشاور عالی و مدیركل حوزه استاندار هرمزگان معرفی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،آئین تكریم و معارفه مدیركل روابط عمومی استانداری هرمزگان با حضور محمدباقر كشفی مشاور عالی و مدیركل حوزه استاندار هرمزگان، علیرضا خورشیدزاده مشاور رسانه ای استاندار هرمزگان، جمعی از مدیران ستادی استانداری و كارشناسان اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان برگزار شد.

مشاور عالی استاندار هرمزگان در این مراسم تغییر مدیریت در هر مجموعه ای را امری طبیعی و در راستای بهبود امور و افزایش سرعت كار دانست و بیان کرد: افراد باید تلاش كنند تا زمانی كه در مسئولیت قرار دارند منشا اثر و خدمات ارزنده بوده و نام نیك از خود برجای بگذارند.

محمدباقر كشفی مدیریت بر دل ها را در مقوله مدیریت بسیار راهگشا و موثر دانست و تصریح كرد: مدیریت بر دل ها با اتكا به تكریم انسان ها، احترام به یكدیگر، تواضع و فروتنی در رفتار و برخورد اقناعی با مراجعین میسر می شود.

وی گفت: مدیریت بر دل ها سرمایه افزاست و در نقطه مقابل مدیریت عصبی و پرخاشگرانه قرار دارد كه سرمایه سوز است.

كشفی با بیان اینكه در امر مدیریت تنها با اتكا به سخت افزارها كاری به پیش نمی رود، اظهار داشت: نیروی انسانی سرمایه بزرگی برای هر سازمان است و در هر مجموعه ای نیروی انسانی توانمند كارها را به پیش می برد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش كلیدی و اهمیت جایگاه روابط عمومی در هر مجموعه اشاره كرد و افزود: خروجی كار تمامی دستگاه ها و مجموعه ها باید ایجاد رضایتمندی در مردم باشد و روابط عمومی ها می توانند در این راستا با عمل به وظایف خود در جامعه نشاط و امید ایجاد كنند.

مشاور عالی و رئیس گروه مشاورین استاندار هرمزگان با تاكید بر اینكه روابط عمومی چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای مجموعه ها می باشد، بیان کرد: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و در راس آن روابط عمومی استانداری باید ارتباط بدنه جامعه با دولت را تقویت كنند.

كشفی گفت: در شرایطی كه جامعه با بمباران اخبار منفی از سوی دشمنان و دیگر بدخواهان مواجه است، روابط عمومی ها باید با اطلاع رسانی به موقع و مناسب از كارهای خوب انجام شده به جامعه امیدواری ببخشند.

وی ضمن قدردانی از تلاش های شیرزاد عزتی مدیركل سابق روابط عمومی استانداری هرمزگان و دیگر كارشناسان این مجموعه، اظهار امیدواری نمود كه رضا كمالی سرپرست جدید اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان بتواند با پیشینه مناسب علمی و تجربی، منشا خدمات ارزنده ای در روابط عمومی استانداری هرمزگان باشد.

مشاور عالی و مدیركل حوزه استاندار هرمزگان از همكاری تمامی رسانه های استان شامل خبرگزاری ها، نشریات، سایت های خبری، فضای مجازی و رسانه ملی بابت همكاری و انعكاس اخبار مجموعه استانداری هرمزگان تشكر و قدردانی كرد.

علیرضا خورشیدزاده مشاور رسانه ای استاندار هرمزگان نیز در این مراسم با بیان اینكه آقای عزتی با تمام توان در حوزه روابط عمومی استانداری هرمزگان تلاش های بسیار خوبی داشت، عنوان كرد: آقای كمالی در شرایطی كه مدیریت عالی هرمزگان سمت و سوی دقیقی را برای رقم زدن دور جدیدی از خدمت در استان فراهم كرده در مجموعه روابط عمومی استانداری حضور یافته و امیدواریم بتواند در این جایگاه اقدامات موثری را صورت دهد.

سرپرست جدید اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان نیز در این مراسم ضمن تشكر از زحمات شیرزاد عزتی مدیركل سابق روابط عمومی استانداری هرمزگان و قدردانی از اعتماد دكتر همتی استاندار هرمزگان، بیان داشت: روابط عمومی استانداری نیازمند كار عملیاتی و فكری گسترده ای است و بر این اساس ارزیابی و مطالعات دقیقی برای نیازسنجی این مجموعه صورت می گیرد تا برنامه كاری خود را تدوین كنیم.

رضا كمالی افزود: روابط عمومی استانداری رابط بین كارمندان این مجموعه و مردم با استاندار است و برای انجام درست وظایف خود باید رابطه تعاملی مناسبی ایجاد كند تا بتواند ضمن اطلاع رسانی مناسب از فعالیت های استانداری به مردم، بتواند مسائل و مشكلات مردم را نیز به شخص استاندار و دیگر مسئولان در استانداری منعكس كند.

شیرزاد عزتی مدیركل سابق روابط عمومی استانداری هرمزگان نیز در این مراسم، اظهار کرد: در مدت حضور در این مسئولیت تلاش كردم تا با توجه به گستردگی وظایف روابط عمومی استانداری از تمامی تجربیات خود و همچنین ظرفیت كارشناسان این مجموعه برای انجام مناسب كارها استفاده كنم.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس استاندار از تلاش های شیرزاد عزتی مدیركل سابق روابط عمومی استانداری هرمزگان تجلیل و رضا كمالی به عنوان سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: