• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1084-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تأمین كالاهای اساسی اولویت ستاد تنظیم بازار باشد/ضرورت طراحی شبكه مشخص توزیع آرد در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: ستاد تنظیم بازار تأمین كالاهای اساسی مردم استان را به‌صورت ویژه در دستور كار و اولویت قرار دهد تا مردم در تأمین کالاهای اساسی با مشكلی مواجه نشوند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس،ایرج حیدری در دهمین نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش نظارت‌ها در بازار، خاطرنشان كرد: اقداماتی كه برای نظارت و كنترل بر بازار صورت می‌گیرد باید آثار خود را در متن جامعه نشان دهند.

وی افزود: اقدامات خوبی در حوزه كنترل و نظارت بر بازار تاكنون صورت پذیرفته است ولی این نظارت‌ها را باید مردم در زندگی خود لمس كنند و آثار این نظارت‌ها در بازار نیز باید مشهود باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خاطرنشان كرد: وجود هماهنگی و همگرایی كامل بین دستگاه‌های اجرایی عضو كارگروه تنظیم بازار می‌تواند نقش بسزایی در كنترل بازار داشته باشد و تاكنون در هرمزگان این هماهنگی‌ها مناسب بوده است.

حیدری  گفت: ستاد تنظیم بازار تأمین كالاهای اساسی مردم استان را به‌صورت ویژه در دستور كار و اولویت قرار دهد تا مردم در تأمین کالاهای اساسی با مشكلی مواجه نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار کرد: مردم در بحث نظارت و كنترل بازار از طریق سامانه ارتباط مردمی 124 به كمك سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیایند.

وی با اشاره به اهمیت نظارت بر نحوه توزیع آرد در سطح استان خاطرنشان كرد: طراحی یك شبكه مشخص توزیع آرد در سطح استان از تولید تا مصرف ضروری است تا از سوءاستفاده‌ها در بازار آرد استان جلوگیری به عمل آید و توزیع آن بر اساس سازوکار مشخص باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: