• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-3185-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

هماهنگی و انسجام بیشتری بین دولت و مجلس به وجود آمده است

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با تأکید بر اینکه هماهنگ و همکاری و انسجام بیشتری بین دولت و مجلس به وجود آمده است، ابراز کرد: جلسات فشرده‌ای بین دولت و مجلس برگزار شد تا به فهم مشترکی از مسائل و موضوعات برسند که پس‌ازآن برای آنکه خود نمایندگان مجلس برای هماهنگی بیشتر پس از طرح مباحث، مجموعه منسجمی تشکیل تا مسائل اقتصادی کشور مطرح و برای برون‌رفت آن راهکارهای عملی ارائه شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حسین هاشمی تختی صبح امروز در چهارمین نشست شورای اداری استان هرمزگان، افزود: باید از استاندار، اداره کل راهداری و شرکت‌های حمل  نقل و انجمن کامیون داران برای کاری خوب و منسجمی که برای حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان صورت گرفت، تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه حقوق شرکت‌های حمل‌ونقل استان هرمزگان تضییع می‌شد، تصریح کرد: جلسه در کمیسیون عمران مجلس با متولیان ذی‌ربط برگزار و شرکت‌های حمل‌ونقل و مسئولان را دعوت و تمامی موضوعات بررسی و رصد شد.

هاشمی تختی اضافه کرد: این نگرانی وجود دارد که همچنان حقوق شرکت‌های حمل‌ونقل استان هرمزگان تضییع شود که باتدبیر صورت گرفته امیدوارم دیگر شاهد آن نباشیم و باید از تلاش و همکاری تمامی متولیان امر تقدیر کرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نگرانی جدی در عرصه کشاورزی وجود دارد، اظهار کرد: اغلب کشاورزان نیز با مراجعه به دفاتر نمایندگان و صحبت‌های گرفته گلایه دارند و شاهد هستیم همواره کشاورزان استان مقروض هستند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در حال حاضر آن‌ها نگرانی مشکلات تأمین آب و سهم کود دارند، عنوان کرد: باید استاندار جلسه ویژه‌ای برای کشاورزان و نهادهای متولی برگزار کند تا بتوانیم این مشکلات را به حداقل برسانیم و نگرانی در سال جدید زراعی نداشته باشیم.

هاشمی تختی با تأکید بر اینکه هماهنگی و همکاری و انسجام بیشتری بین دولت و مجلس به وجود آمده است، ابراز کرد: جلسات فشرده‌ای بین دولت و مجلس برگزار شد تا به فهم مشترکی از مسائل و موضوعات برسند که پس‌ازآن برای آنکه خود نمایندگان مجلس برای هماهنگی بیشتر پس از طرح مباحث، مجموعه منسجمی تشکیل تا مسائل اقتصادی کشور مطرح و برای برون‌رفت آن راهکارهای عملی ارائه شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه این راه بسیار امیدوارکننده و افق روشنی را می‌توانیم ترسیم کنیم، تصریح کرد: هماهنگی و وحدت بین دولت و مجلس به‌طور حتم سبب خدمات بیشتر و رضایت‌مندی مردم خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: