• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-3785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

هموار كردن زمينه كامل براي جذب سرمایه‌گذاران سياست اصلی و محوری در هرمزگان است

استاندار هرمزگان هموار كردن زمينه كامل براي جذب سرمایه‌گذاران را از سیاست‌های محوري و اصلي در هرمزگان اعلام كرد و گفت: تمامي دستگاه‌های اجرايي موظف به اجراي اين سياست هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه‌ خلیج‌فارس، فریدون همتی در نشست شوراي برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان واگذاري پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصي را از سیاست‌های مهم دولت برشمرد و عنوان كرد: دستگاه‌های اجرايي هرمزگان بايد تحقق اين سياست مهم را به‌طورجدی پيگيري كرده و براساس امتيازاتي كه قانون‌گذار و دولت در نظر گرفته، پروژه‌های نیمه‌تمام را به بخش خصوصي واگذار كنند.

وي ادامه داد: پروژه‌های قابل‌واگذاری از طريق رسانه‌ها به سرمایه‌گذاران معرفي شوند تا بخش خصوصي با آن‌ها آشنايي پيدا كند.

استاندار هرمزگان هموار كردن زمينه كامل براي جذب سرمایه‌گذاران را از سیاست‌های محوري و اصلي در هرمزگان اعلام كرد و افزود: تمامي دستگاه‌های اجرايي موظف به اجراي اين سياست هستند و همه مديران بايد شرايط لازم را براي فعاليت سرمایه‌گذاران در استان فراهم كنند.

همتي تصريح كرد: بايد زمينه را براي سرمایه‌گذاری در هرمزگان تسهيل كنيم تا اين سرمایه‌ها به اشتغال و توليد تبديل شود و جهت تسهيل سرمایه‌گذاری در استان هر نوع مصوبه‌ای كه نياز باشد را در شوراي برنامه‌ریزی و ساير کارگروه‌ها به تصويب خواهيم رساند.

وي با اشاره به اعلام آمادگي يكي از سرمایه‌گذاران بخش خصوصي جهت احداث پالايشگاه در جاسك، اظهار داشت: در اين راستا طرحي براي اجراي يك پروژه بزرگ شامل پالايشگاه، بندر، نيروگاه و آب‌شیرین‌کن در جاسك، از سوي اين سرمایه‌گذار ارائه‌شده و بايد به‌سرعت شرايط آغاز عمليات اجرايي اين طرح از سوي دستگاه‌های مسئول فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: