• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-2184-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت رکورد جدید در ارسال فرآورده‌های نفتی در منطقه خلیج‌فارس

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خلیج‌فارس از ثبت رکورد جدیدی در ارسال فرآورده‌های نفتی در ماه نخست تابستان امسال خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس علیرضا عطار از ثبت رکورد جدیدی در ارسال فرآورده‌های نفتی در ماه نخست تابستان امسال خبر داد . و اظهار کرد : با تلاش پرسنل واحدهای فنی و عملیاتی و علیرغم گرمای بی‌سابقه بندرعباس، در ماه نخست تابستان امسال با بهره‌گیری از دانش فنی همکاران و ایجاد تغییراتی در تجهیزات انتقال براي اولين بار، ميزان انتقال فراورده به بیش از یک میلیارد و ۲۱۷ هزار لیتر رسید و این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته یک میلیارد و ۱۰ هزار لیتر بوده است.

وی بابیان اینکه تنظیم  igv  توربین ۱۰۳ مرکز انتقال نفت بندرعباس افزایش راندمان توربین را به دنبال داشته است، افزود: تغییر و تعویض صافی‌ها، تغییر در درجه آلارم روغن توربین و همچنین استفاده از روان کننده در مراکز تابعه منطقه خلیج‌فارس، موجب افزايش ميزان انتقال شد.

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خلیج‌فارس ضمن تقدیر از تلاش بی‌وقفه همکارانش در ثبت رکورد جدید در ارسال سوخت به مرکز کشور، خواستار تلاش بیش‌ازپیش و هوشیاری همه کارکنان در بخش‌های فنی و عملیاتی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: