• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-7114-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان:

ایسنا در ضریب نفوذ آموزش‌های فنی و حرفه‌ای مؤثر بوده است+فیلم

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان گفت: در حوزه فنی و حرفه‌ای تلاش‌های مؤثری از سوی خبرگزاری ایسنا در جهت اعتلای فعالیت‌های فنی و حرفه‌ای در هرمزگان صورت گرفته است.

اسما کریمی صبح امروز با حضور در خبرگزاری ایسنا با بیان تبریک فرارسیدن روز خبرنگار بیان کرد: شیوه‌های نوین خبررسانی، فعالیت خبری را سخت‌تر از قبل کرده و در حوزه فنی و حرفه‌ای تلاش‌های مؤثری از سوی خبرگزاری ایسنا در جهت اعتلای فعالیت‌های فنی و حرفه‌ای در هرمزگان صورت گرفته است.

وی افزود: ما مخاطبان گسترده‌ای را داریم و با استفاده از ظرفیت‌های خبرگزاری ایسنا می‌توانیم از این ظرفیت‌ها به بهترین شکل بهره‌گیری کنیم و در طی سالیان اخیر با این همکاری ضریب نفوذ آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گسترش‌یافته است.

کریمی تصریح کرد: اینکه امروز عموم مردم ارتباط بسیار خوبی را با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دارند و از آن استقبال می‌کنند نشان از تأثیر خوب رسانه در امر اطلاع‌رسانی در این زمینه بوده است.

وی گفت: ظرفیت‌هایی را که خبرگزاری ایسنا در زمینه گسترش آموزش فنی و حرفه‌ای در استان فراهم کرده است بسیار ستودنی است و به همین منظور مراتب احترام خود را تقدیم می‌داریم و آمادگی این را داریم که برای خبرنگاران این رسانه دوره‌های تخصصی خبری را برگزار کنیم.

***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: