• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2987-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان:

ایسنا خبرگزاری پویایی است/توانمندی ایسنا هرمزگان به اثبات رسیده است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان گفت: ایسنا خبرگزاری پویایی است و در هرمزگان نیز این توانمندی را به اثبات رسانده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ذاکری صبح امروز با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار تصریح کرد: روز خبرنگار فرصتی برای دوستی بیشتر میان اصحاب رسانه و آغاز یک دوره جدید از فعالیت برای رسانه‌ها است.

وی افزود: روز خبرنگار به‌عنوان آغاز یک دوره جدید است و خبرنگاران باید در فضایی مملو از وفاق و دوستی رسانه‌ای در جهت اعتلای استان تلاش کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ذاکری اضافه کرد: اصحاب و فعالان رسانه در درجه‌ اول باید میان یکدیگر وحدت داشته باشند و روز خبرنگار نیز باید تجلی‌بخش وفاق و انسجام و دوستی میان فعالان رسانه‌ای باشد.

وی خاطرنشان کرد: جامعه فرهیخته‌ رسانه‌ای اگر به شکل درست رسالت خود را انجام دهد، آگاهی مردم در مقوله‌های مختلف سياسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی افزايش خواهد يافت.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان گفت: ایسنا خبرگزاری پویایی است و در هرمزگان نیز این توانمندی را به اثبات رسانده است که در همین راستا باید از تمام تلاش‌های دست‌اندرکاران این خبرگزاری تشکر و قدردانی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: