• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-4685-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان:

ایسنا رسانه مورد اعتماد مسئولین و مردم است+فیلم

سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان گفت: خبرگزاری ایسنا به عنوان یک رسانه که در میان مسئولین و مردم مورد اعتماد است توانسته نقش خود را به درستی ایفا کند.

رضا کمالی صبح امروز با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، تصریح کرد: خبرنگاران طلایه داران آگاهی بخشی به جامعه اند كه با قلم خود مردم را از رویدادها مطلع می سازند و از سوی دیگر با رصد مسائل موجود در جامعه، مشكلات مردم را به گوش مسئولان می رسانند تا برای آنها چاره اندیشی شود.

 وی اضافه کرد: خبرنگاران به عنوان نمایندگان افكار عمومی، چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند كه با كوشش مجدانه مطالبات مردم را در رسانه ها انعكاس می دهند.

کمالی ابراز کرد: در دوران امروز كه به عنوان عصر ارتباطات نام گرفته، رسانه ها نقش موثری در توسعه و پیشرفت جوامع بر عهده دارند و خبرنگاران كه وظیفه تولید و انتشار محتوا را بر عهده دارند.

وی گفت: خبرگزاری ایسنا به عنوان یک رسانه که در میان مسئولین و مردم مورد اعتماد است توانسته نقش خود را به درستی ایفا کند و باید از زحمات تمام خبرنگاران این رسانه که با تلاش و کوشش در راستای اطلاع رسانی جامعه فعالیت می کنند قدردانی به عمل آورد.

***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: