• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-5485-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان در دیدار با آزادگان دوران دفاع مقدس:

روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مایه افتخار ایران اسلامی است

استاندار هرمزگان روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس را مایه افتخار ایران اسلامی دانست.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، با حضور در منازل دو نفر از آزادگان دوران دفاع مقدس در بندرعباس با آنان دیدار كرد.

استاندار هرمزگان در این دیدارها با تجلیل و قدردانی از مقاومت و ایستادگی آزادگان دوران دفاع مقدس، بیان کرد: روحیه ایستادگی و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مایه افتخار ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه امروز باید این روحیه در جامعه ترویج و خاطرات و تجربه‌های آزادگان برای مردم مطرح شود، اظهار کرد: آزادگان در دوران اسارت، لحظات بسیار سختی را پشت سر گذاشتند اما ایثار و فداكاری آن‌ها موجب شد تا ایران اسلامی امروز در امنیت و آرامش باشد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: 26 مرداد سالروز ورود افتخارآمیز آزادگان به میهن اسلامی است كه موجب خوشحالی مردم در سراسر كشور شد.

استاندار هرمزگان ابتدا در منزل مجید عرب آزاده دفاع مقدس كه به مدت دو سال در اسارت نیروهای بعثی بود، حضور یافت. این آزاده سرافراز در سال 1367 در منطقه عملیاتی سرپل ذهاب به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد.

همتی سپس در منزل مرتضی سیفوری دیگر آزاده دفاع مقدس كه به مدت دو سال در اسارت بود، حاضر شد. این آزاده بزرگوار در سال 1367 در منطقه عملیاتی قصر شیرین به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: