• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خبرداد:

تأمین كالاهاي اساسی ایام ماه محرم و بازگشایی مدارس/عدم تغییر درفرم لباس مدارس هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: با توجه به نزدیکی ایام ماه محرم و فصل بازگشایی مدارس نیازها و كالاهاي اساسی مردم استان در این ایام به ویژه پوشاک  و نوشت افزار مورد نیاز خانواده ها تامین و به سهولت در دسترس باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، ایرج حیدری در چهاردهمین نشست كارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان با تبریک هفته دولت و گراميداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با تقدیر از تلاش های اعضای كارگروه تنظیم بازار استان برای مدیریت بازار، عنوان كرد: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در کنار انعکاس مشکلات مردم، عملکرد بسیار خوبی در انعکاس خدمات ارائه شده دارد که قابل تقدیر است.

وی افزود: براساس گزارش های اعلامی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان وضعیت کنترل بازار در استان مطلوب است و باید به گونه ای برنامه ریزی گردد كه خللی در تامین نیازهای اساسی مردم به وجود نیاید.

وی گفت: در تامین نیازهای اسامی مردم استان به ویژه در زمینه تامین گوشت مورد نیاز  مردم استان تمامي دستگاه های اجرایی دخیل به ویژه اداره کل دامپزشکی استان با رعایت موارد بهداشتی سرعت تامین این ماده پروتئینی را بالا ببرند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به نزدیکی ایام ماه محرم، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش نیازها در این ماه به ویژه از سوی هیات های عزاداری اعضای كارگروه تنظیم بازار استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را در تامین کامل تمامي اقلام مورد نیاز در ایام ماه محرم همراهی کنند.

حیدری با اشاره به نزدیکی به فصل بازگشایی مدارس و دغدغه خانواده ها در تامین پوشاک و نوشت افزار فرزندانشان، بیان کرد: بر اساس اعلام مدیران آموزش و پرورش استان فرم لباس دانش آموزان در تمامي مقاطع تحصیلی هیچ گونه تغییری نکرده است و دانش آموزان می توانند با فرم سال گذشته در کلاس درس حاضر شوند.

وی گفت: با توجه به اعلام مسئولان آموزش و پرورش استان در كارگروه تنظیم بازار استان تمامي مدیران مدارس موظف هستند این مهم را رعایت کنند و از ارائه فرم جدید لباس به دانش آموزان خودداری کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: با توجه به دغدغه های خانواده ها با نزدیکی به فصل جدید تحصیلی برای تامین پوشاک و نوشت افزار فرزندانشان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تمهیدات لازم برای دسترسی آحاد مردم بدون آنکه به کسبه آسیب وارد گردد برای تامین پوشاک و نوشت افزار خانواده ها در نظر بگيرد و در این زمینه تمامي اعضای كارگروه تنظیم بازار به ویژه اتاق اصناف و آموزش و پرورش با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همکاری کنند.

وی افزود: بحث صادرات برای استان بسیار مهم است به شرط آنکه مقوله صادرات محصولات تولیدی صدمه ای به بازار داخلی استان وارد نکند و آن را  تحت تاثیر قرار ندهد و  سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره كل بنادر و دریانوردی و گمرکات استان بر این امر نظارت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: