• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-1290-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین نشست برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هرمزگان برگزار شد

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: جشن پیروزی در انقلاب  تنهابه جمهوری اسلامی ایران ختم نمی شود، چرا که این موضوع کاملا عرفی و بین المللی است و هرساله در کشورهایی که انقلاب کرده و به پیروزی رسیده اند جشن هایی با این چنین عنوانی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر میرزایی صبح امروز در نشست برنامه ریزی برگزاری باشکوه آئین چهلمین ساگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان هرمزگان، عنوان کرد: با توجه به این که امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است، برگزاری مراسم با شکوه راهپیمایی از اهمیت ویژه تری برخوردار است.

وی افزود: همانگونه که ملت ایران مستحضر هستندبه علت شرایط خاص و ویژه کشورمان و نیز لزوم وحدت ملی و نشان دادن حضور گسترده مردم در این راهپیمایی به کشورهای دشمن ، ضروری است که برنامه ریزی وسیع تر و دقیق تری صورت بگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین میرزایی، با اشاره به این که امروز اولین نشست برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن را ترتیب دادیم، خاطر نشان کرد: ما تا زمان برگزاری راهپیمایی نشست های تخصصی تری را برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم نقاط ضعف سال های گذشته را از بین ببریم.

وی تصریح کرد: هدف ما این نیست که تنها مسائل و اتفاقات خوب و مورد پسند واقع شده درجامعه را نشر دهیم بلکه باید انواع موضوعات، مشکلات و انتقادات را بشنویم و از آن ها در جهت انجام هرچه بهتر وظایف و برگزاری باشکوه تر این مراسم بهره بگیریم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان، افزود: این راهپیمایی دارای دو اصل تبیین و ترسیم است، اهدافی که برای این کار از قبل تبیین شده است، تاکید برسرعت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و شکوفایی انقلاب در چهلمین سال پیروزی انقلاب به رغم دشمنی‌های بی وقفه استکبار، زمینه سازی آشنایی اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان با دستاوردهای انقلاب است،آن چه قرار است باقی بماند دستاورد این راهپیمایی است و این همان ترسیم نقش انقلاب اسلامی به شمار می رود.

وی در پایان گفت: قرار است سازمان های مختلف با توجه به تخصص و فعالیت خود در این راهپیمایی سهمی داشته باشند. امیدواریم با همکاری و برنامه ریزی بیشتر بتوانیم مراسمی شایسته جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، سازمان ها و کمیته های امنیتی و اجتماعی نیروی انتظامی، ورزش و جوانان ، اتاق اصناف، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کانون پرورشی _فکری کودکان، شهرداری در جهت انجام تبلیغات، برگزاری مسابقات و جشن های انقلاب در مدارس ، غرقه محصولات فرهنگی، مسابقات نقاشی و ورزشی و نیزبنیاد شهید با نواختن زنگ انقلاب و عطر آگینی مزار شهدا، با حضور در این نشست آمادگی خود را مبنی بر همکاری در برگزاری راهپیمایی باشکوه انقلاب اسلامی اعلام کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: