• جمعه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-8814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آماده‌سازی ۲۲۲ کلاس درس برای سال تحصیلی جدید در هرمزگان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان از آماده‌سازی ۲۲۲ کلاس درس برای سال جدید خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، نوید احمدی با اعلام این خبر افزود: دویست و بیست دو کلاس درس با هزینه ۴۵ میلیارد تومان برای سال جدید آماده‌شده است.

وی با بیان اینکه تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام آموزشی از اولویت‌های کاری این اداره کل است، تصریح کرد: عملیات ساخت شهرک آموزشی جدید نیز از دو ماه دیگر در منطقه پیامبر اعظم بندرعباس آغاز می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اظهار کرد: این شهرک شش فضای آموزشی مستقل در مقاطع تحصیلی ابتدائی و متوسطه اول و دوم دارد.

احمدی با اشاره به اینکه بیست‌ویک هزار مترمربع فضای آموزشی با ۷۲ کلاس درس از مزایای این طرح است، اظهار کرد: شهرک آموزشی بندرعباس در مدت یک سال و با هزینه ۶۰ میلیارد تومان ساخته و تحویل می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان تصریح کرد: با ساخت این فضای آموزشی دو هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز از تحصیل در مدارس جدید بهره‌مند می‌شوند.

احمدی با اشاره به اینکه در طراحی این شهرک برای نخستین بار ویژگی‌های بومی و سنتی هرمزگان بکار گرفته‌شده است، خاطرنشان کرد: فضا‌های آموزشی و کمک‌آموزشی، سالن رباتیک، کتابخانه و زمین‌های ورزشی در این شهرک آموزشی وجود دارد.

احمدی ارتقای کیفیت آموزشی را از اهداف ساخت این شهرک آموزشی در بندرعباس دانست و بیان کرد: هزینه اجرای این طرح از محل فروش اراضی تغییر کاربری داده‌شده و مازاد آموزش‌وپرورش بندرعباس تأمین می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: