• دوشنبه ۲۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1686-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گزارش ایسنا از روند ثبت‌نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه هرمزگان

مدیرکل آموزش دانشگاه هرمزگان گفت: به‌طورکلی ثبت‌نام در دو مرحله انجام می‌شود، حضوری و غیرحضوری ثبت‌نام حضوری پس از مرحله غیرحضوری است و مرحله غیرحضوری همان ثبت‌نام اینترنتی است.

سعید نیازی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خلیج‌فارس، عنوان کرد: ثبت‌نام ابتدا به‌صورت اینترنتی انجام‌شده است و در مرحله بعد به‌صورت حضور در دانشگاه و تکمیل مدارک انجام‌شده است. شروع کلاس‌ها بلافاصله بعد از اتمام زمان ثبت‌نام یعنی 31 شهریور خواهد بود.

وی بیان کرد: بعد از نوبت‌دهی و تنظیم مدارک و کنترل آن، در سالن ثبت‌نام کارت دانشجویی که شامل کارت تغذیه و کارت کتابخانه است در انتهای مرحله ثبت‌نام صادر می‌شود.

نیازی در پایان گفت: لازم به ذکر است تعداد کل پذیرفته‌شدگان در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری 2250نفر است که 315 نفر از این تعداد مربوط به شهرستان میناب است.

همچنین زهرا زاهدی یکی از پذیرفته‌شدگان در رشته حسابداری در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در روند انجام کار و مراحل ثبت‌نام توقع بیشتری از دانشگاه هرمزگان داشتم.

وی عنوان کرد: با توجه به این‌که توصیفات زیادی از این دانشگاه شنیده بودم، محیط مناسبی و روند کاری خوبی مشاهده کردم و برخورد کارکنان بسیار خوب و رضایت‌بخش بود.

زهره نعمتی‌زاده یکی دیگر از دانشجویان جدیدالورود  در رشته جغرافیا در گفت‌و‌گو با ایسنا، افزود: برگه‌های زیادی که در دستمان است سبب عدم تمرکز و سردرگمی‌مان شده است که خوشبختانه با کمک کادر اجرایی و سایر کارکنان توانستیم مرحله ثبت‌نام حضوری را پشت سر گذاریم.

وی اظهار کرد: به دلیل ازدیاد جمعیت مدت‌زمان ثبت‌نام کمی طولانی می‌شود اما به‌طورکلی اکثر دانشجویان از روند کاری راضی می‌باشند.

به گزارش ایسنا، به دلیل فضای ناکافی و ازدیاد دانشجویان، ثبت‌نام دختران در دو روز ابتدایی و ثبت‌نام پسران در روز آخر انجام می‌شود. همچنین دختران  60 درصد صندلی‌های این دانشگاه را به خود اختصاص داده‌اند و به‌طور تقریبی تنها 40 درصد از پذیرفته‌شدگان پسر هستند.

تهیه و تنظیم از اسما سارنگی، خبرنگار ایسنا، منطقه خلیج فارس


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: