• شنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-2186-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت نام كارشناسى ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس آغاز شد

مدير كل آموزش دانشگاه آزاد اسلامى واحد بندرعباس گفت: برخلاف سنوات گذشته، امسال دانشجويان در مقطع كارشناسى براساس سوابق تحصيلى مجاز به حضور و ثبت نام در دانشگاه آزاد مى باشند.
يحيوى در گفت و گو با ايسنا منطقه خليج فارس عنوان كرد: دانشجويان براى ثبت نام در مرحله ابتدايى بايد در سايت Sanjesh.org ثبت نام خود را انجام دهند.سپس در مراحل بعدى مدارك خودرا به دانشگاه جهت تاييد سوابق تحصيلى ارائه دهند.
وى ادامه داد: براى دانشجويان ورودى مهر٩٧ فيلترهايى به جهت گزينش تعريف شده است كه يكى از آن ها بالابودن معدل دوره ى تحصيلات پايانى دبيرستان است، باتوجه به آن دانشجويان را گزينش كرده و مجوز ثبت نام صادر مى شود.
مدير كل آموزش دانشگاه آزاد بندرعباس اظهاركرد: علت اضافه شدن بخش گزينش دانشجويان بر اساس سوابق تحصيلى، ميزان تقاضاى بسيار بالا در برخى از رشته ها مانند حقوق مى باشد. به عبارتى با توجه به ثبت نام بدون كنكور دانشگاه آزاد نمى توان مانند گذشته هرتعداد دانشجويى را ثبت نام كرد.
وى افزود: پرطرفدار ترين رشته ها در ميان دانشجويان مقطع كارشناسى رشته هاى علوم انسانى است كه در ميان آن رشته هاى حقوق و روانشناسى بيشترين تقاضا را به خود اختصاص داده اند.
يحيوى در پايان گفت: پذيرفته شدگان مقطع كارشناسى ارشد نيز باتوجه به زمان اعلام شده امروز ٣١شهريور و همچنين فردا ١مهر مى توانند اقدام به ثبت نام در ٣٠كدرشته اعلام شده در دانشگاه آزاد بندرعباس كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: