• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-588-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تعطیلی مجموعه ورزشی هفت‌تیر بندرعباس به علت قطعی برق؛

دانشور: هیئت‌ها در خاموشى مجموعه ورزشی هفت‌تیر مقصرند!

مدیركل ورزش و جوانان هرمزگان در خصوص قطعى برق مجموعه ورزشى   هفت‌تیر بندرعباس عنوان كرد: هیئت‌ها باید به قراردادهای خود پایبند باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، غلامعلی دانشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در قرارداد ١٤ هیئت فعال در مجموعه ورزشى هفت‌تیر بندرعباس آمده است كه هزینه برق هر هیئت به عهده خود آن هیئت است.

وى افزود: اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان ماهانه مبلغ پنج میلیون تومان براى كمك و همكارى جهت پرداخت هزینه برق به این مجموعه تزریق می‌کند تا فشار زیادى به دوش هیئت‌ها نباشد.

دانشور خاطرنشان کرد: مجموعه ورزشى هفت‌تیر به‌صورت هیئت‌امنایی و از خود هیئت‌ها اداره می‌شود كه باید توانایى اداره كردن یك مجموعه این‌چنینی را داشته باشند.

مدیركل ورزش و جوانان هرمزگان در ادامه قول رفع مشكلات برق مجموعه ورزشى هفت‌تیر بندرعباس را داد و افزود: با معاونت سیاسى امنیتى استانداردى  هرمزگان در خصوص مشكل به وجود آمده در این مجموعه گفتگو شده كه با تلاش مجموعه استانداردى این موضوع به‌صورت كلى حل می‌شود.

دانشور در پایان عنوان کرد: از هیئت‌ها تقاضا داریم كه در خصوص شرح وظایف خود بیشتر تلاش كنند تا شاهد چنین اتفاقاتى در مجموعه‌های  ورزشى نباشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: